Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Depozyt drużyny

  1. #1
    El Fortuno
    Konto usunięte

    Pytanie Depozyt drużyny

    Moja propozycja jest dość dziwna ale może okazać się bardzo pomocna

    Co sądzicie żeby stworzyć depozyt drużynowy , wkładało by się do niego uzbrojenie lub gemy które może okazały by się potrzebne do walki twojemu koledze z drożyny ale niestety nie ma jak od Ciebie pożyczyć bo jesteś nie dostępny
    A znajdował by się w własnym depozycie tylko by u góry była zakładka drużyna i tam były by wolne 5 slotów na wszystkich członków drużyny ilość dostępnych miejsc można by było zwiększyć po przez MF

    Gdy się jest w drużynie już parę ładnych miesięcy razem to się ufa swoim kompanom i sie pożycza im eq bez wahania ale nie kiedy nie ma jak bo się jest nie dostępnym w grze

  2. #2
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Świetny pomysł mistrzu Jestem milion razy za !

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jestem za, bo to może zaoszczędzić stracę energii za handel :X. Dodajemy wtedy do druzyny ja + Ty + moj bank + Twoj bank i mamy darmowy handel...
    Bididididid!

  4. #4
    KrystianMO
    Konto usunięte
    Bardzo fajny pomysł. Jestem za.

  5. #5
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Oczywiście jestem za, usprawni współpracę w drużynie.

  6. #6
    Kardinale
    Konto usunięte
    Drużyny będą teraz rozwijane w kierunku klanów/gildii - co zapewni im większą trwałość, większą liczebność, bardziej efektywne zdobywanie rankingu, nowe funkcje typu skarbiec itp. Więcej szczegółów ujawnimy w miarę postępu prac.
    Jestem za.

  7. #7
    lcs
    Konto usunięte
    za, naprawde za

    zwłaszcza że jak w drużynie będzie można 12 osób wziąć to będzie cool.

    4 osoby, każdy z banków i bez wydawania mfów i przerzutu przez kumpli będzie można przenieść rzeczy, kase itp na bank (" bez prowizji'') i jeszcze 2 osoby i 2 banki to już będzie extra, pomoze pozbyć sie multi, i oszczędzic kar graczom, zwłaszcza że jestem częsciej 3 krotnie online od innych przyjaciół drużynowych więc bez szansy ze ktoś mi ukradnie


    ZA JESTEM!!!!!! pomysł super

    masz reputa, co prawda szaraka, ale z ciekawym opisem ;D

  8. #8
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Uważam, że to jest dobry pomysł. Zgranej drużynie on będzie potrzebny 5 miejsc trochę mało z 10 wypadałoby dać przynajmniej jak to ma być depozyt drużynowy, dla tych co nie będą przekonani to podkreślam, że depozyt nie musi być używany przez wszystkie drużyny.

  9. #9
    Tylko , że do takiego depozytu trzeba by wprowadzić prowizje przy wpłacaniu golda i mf oraz opłatę za włożenie/wyciągnięcie czegokolwiek do/z depozytu. Opłata w wysokości 1 punktu energii oczywiście ;d Jak będzie to zrobione to owszem , jestem za :d
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  10. #10
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Jestem za.Wspaniały pomysł.

  11. #11
    Myślę, że coś takiego lub bardzo podobnego przeszło już przez myśli administracji przy pisaniu, iż rozbudowa drużyn pod klany/gildie jest w planach. Jak dla mnie oczywistością jest jakiś skarbiec gildii, a dodatkiem możliwość rozbudowy pod wkładanie itemków.
    Dalsze posty mile widziane, ale bardziej w stronę szczegółów pomijając już same odpowiedzi typu: "Jestem za".

  12. #12
    Tak ,administracja ma w Planach wprowadzić Depozyt drużynowy .

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    A co gdyby ktoś włożył przedmiot dla jednego kolegi z drużyny a kto inny by go sobie pożyczył?

  14. #14
    Można zrobić wymaganie zezwolenia do korzystania z jakichś tam części depozytu nadawane przez założyciela. Następnie po włożeniu itemku może być dodana informacja przez wkładającego dla kogo to jest, w takim przypadku niepowołane osoby nie powinny sobie zabierać takich rzeczy, natomiast jeśli tak się stanie to już problem założyciela, że dał możliwość korzystania z depozytu itemków takiej osobie - trochę brutalnie

  15. #15
    BiaŁy
    Konto usunięte
    Jestem za ,tylko żeby nie było potem płaczu że ten i ten mnie oszukał...
    @up ew. można zrobić notatki drużynowe

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •