Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Usprawnienie inteligencji

  1. #1
    Coni
    Konto usunięte

    Usprawnienie inteligencji

    Witam, obecnie w inteligencji jest możliwość sprawdzenia następnego ruchu.
    Proponuję dodać jeszcze opcję sprawdzenia kolejnego ruchu (po następnym).
    Ta opcja pomoże nam uchronić się przed dublami w walkach automatycznych, obecnie w tych walkach spider ma przewagę i może łatwo wygrać walkę na dublu, choćby dobicie 2x runą (tutaj akurat da się sprawdzić swojego dubla).

  2. #2
    NightShadow
    Konto usunięte
    Potwierdzam, sam odczułem to na własnej skórze

  3. #3
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    Cytat Napisał NightShadow Zobacz post
    Potwierdzam, sam odczułem to na własnej skórze
    ^^


    Ktos daje w speeda kosztem innych statystyk Wiec cos w zamian moze byc Nie chcesz dubli na auto? Dodaj w speeda albo nie walcz auto

  4. #4
    Coni
    Konto usunięte
    Ktos daje w speeda kosztem innych statystyk
    I ma duble na których zyskuje. Przecież na manualnych walkach widać kto kiedy ma duble i się odpowiednio pod nie przygotowuje, niestety ale w walce automatycznej tego zrobić nie możemy przez co daje to olbrzymią przewagę dublującym.

  5. #5
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    Daj w speeda i nie placz

  6. #6
    NightShadow
    Konto usunięte
    Przykładowo Przeciwnik zadaje mi 200 obrażeń używając runy magi. Mój limit hp wynosi 580. Mając mniej niż 400 przy dublu i użyciu 2 run leżę

    Moża by zrobić tak by stworzyć skrypt przy którym postać leczyła by się od 400hp gdy zbliża się po2 atak ze strony przeciwnika

  7. #7
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    trzeba wiecej w atak dawac

  8. #8
    Prawda , nawet tomi pisał , że możliwości skryptu muszą być jak największe , aby walka auto mogła choć trochę równać się z walką manualną. Teraz pytanie cyz nie byłoby to trudne do zrobienia :P
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  9. #9
    Większa przebudowa skryptów jest już w planach, taka opcja zapewne również zostanie udostępniona. Można się na taką informację natknąć chociażby w temacie z usprawnieniami w trakcie tworzenia.

  10. #10
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    TO ja dodam jeszcze, że powinno być dodane czy nasza postać będzie miała barierę w następnej rundzie.

    Ustawiając leczenie nie mogę sobie pozwolić na dodanie innej wartości dla momentu kiedy moja postać ma barierę, gdyż nie wyleczę się, a po wykonaniu przeze mnie ruchu bariera się skończy i przegram. Przez to używanie barier / bryzy w walkach automatycznych nie jest efektywne. Ewentualnie ustawić, aby status bariery kończył się po wykonaniu ruchu przeciwnika a nie naszego, ale podejrzewam, że może być z tym problem systemowy.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 16-03-2012 o 00:17

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Eeee Bellator:
    Powiedzmy, że masz 600 HP, leczysz się poniżej 200 jeżeli masz barierę, a jak jej nie masz to poniżej 300:

    1 polecenie:
    Sprawdź status -> Moja postać -> ma -> Bariera
    Moja postać -> HP -> mniej niż -> 200
    Użyj przedmiot -> Mikstura Życia1 -> Moja postać

    2 polecenie:
    Sprawdź status -> Moja postać -> nie ma -> Bariera
    Moja postać -> HP -> mniej niż -> 300
    Użyj przedmiot -> Mikstura Życia1 -> Moja postać

    Wydaje mi się, że to będzie działać.
    Bididididid!

  12. #12
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    No tak i mam teraz 200 hp i się nie uleczę. Pozostała mi jednak ostatnia tura bariery więc :

    Mam 200hp, nie leczę się bo mam barierę, wykonuję ruch czyli atakuję, kończy mi się bariera i pozostaję bez bariery z 200 hp Przeciwnik atakuje za 300 hp i padam.

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Aha, takie buty ^^. W sumie racja, może być zdradliwe.

    Widzę to tak: Sprawdź status -> Moja postać/przeciwnik -> ma/nie ma -> status -> ilość tur.
    Bididididid!

  14. #14
    Pączkowski
    Konto usunięte
    Może to nie do pvp, ale nie będę oddzielnego tematu zakładać. Ja bym też miło widział sprawdzanie statusów sprzymierzeńców i używanie na nich przedmiotów/umiejętności typu zmiękczacz, ożywka itp. Nie wiem jak to wygląda od strony programisty ale do skryptów np. na żółwia byłoby to fajne usprawnienie

  15. #15
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Może to nie do pvp, ale nie będę oddzielnego tematu zakładać. Ja bym też miło widział sprawdzanie statusów sprzymierzeńców i używanie na nich przedmiotów/umiejętności typu zmiękczacz, ożywka itp. Nie wiem jak to wygląda od strony programisty ale do skryptów np. na żółwia byłoby to fajne usprawnienie
    W międzyczasie naprawa błędów i drobne usprawnienia istniejących rzeczy.
    1) usprawnienie skryptów - pomoc w drużynie, lepsza kontrola nad wyborem celu itp
    W trakcie tworzenia + najbliższe plany
    Bididididid!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •