Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Lista Ignorowanych

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339

    Lista Ignorowanych

    Proponuję wyłączyć, ewentualnie zwiększyć limit miejsc na liście osób ignorowanych. Przez brak panelu GM'a wszyscy czują się bezkarnie i wyzywają pięknie na prawo i lewo, dzięki czemu są ignorowani, a lista tego "nie wytrzymuje". Przy pewnej ilości ignorowanych osób kolejnych osób nie można dodawać co troszkę przeszkadza w grze.
    Według mnie najlepiej byłoby wyłączyć ten limit, aby każdy mógł ignorować dowolną liczę osób, które mu się naprzykrzają.

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    W sumie nigdy nie dodawałem ludzi na tę listę i dopiero teraz się dowiaduję o jakimkolwiek limicie. Pytanie czy owy limit dotyczy też listy obserwowanych? Tak czy siak takich funkcji nie powinny obejmować żadne limity.
    Bididididid!

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Co do listy obserwowanych nie mam pojęcia, ale limit ignorowanych wynosi około 50 i jest to zdecydowanie za mało. Poza tym jestem za zniesieniem tego limitu. Od gracza powinno zależeć ile osób będzie miał ignorowanych, a nie, że będzie musiał wybierać kto bardziej wyzywał jego rodziców, a kto mniej i kogo umieścić na liście, bo przekroczył limit.

  4. #4
    Lista ignorowanych wymaga kilku poprawek. Nie wiem czy liczba ignorowanych jest odpowiednia. Ale na pewno przydałaby się możliwość dania Bana dłuższego niż 30 dni, lub chociaż edytowania na kolejne 30 dni. Moim zdaniem ignorowanych osób też nie powinno być widać na Kanale Handel.

    Jako usługę/ konto premium stworzyłbym też opcję:
    Nie przyjmuj wiadomości (czat, PW itd) od osób nie znajdujących się na liście Obserwowani.
    Ostatnio edytowane przez minek ; 14-03-2012 o 16:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •