Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Licznik potworków + Zdarzenie ,bo wbiciu rang za nie

  1. #1

    Licznik potworków + Zdarzenie ,bo wbiciu rang za nie

    1. Licznik potworów
    Ten pomysł jest raczej oczywisty. Pojawiłaby sie nowa zakładka wn której byłoby liczone ile pokonaliśmy potworów danego rodzaju + dodałoby sie rankingi kto pokonał najwięcej potworów tego rodzaju.

    np.
    Królik - 87
    Osa- 156
    itd.

    2. Zdarzenia ,bo wbiciu rang typu(pogromca/pożeracz)

    Dla urozmaicenia gry , powinny być wg. mnie takie eventy ,że np. jeżeli DOWOLNY gracz wbije range pogromca to na 30sec zamiast tych normalnych pojawiałyby się wzmocnione wersje tych potworów.
    NP. króilik - wściekły królik który byłby lekko silniejszy ,a dawałby więcej złota/expa.

    Albo np. dwugłowy wąż - trójgłowy wąż ,z którego jest możliwe zdobycie czaru np. trująca chmura

    Za range pożeracz ten event miałby czas dajmy na to 5min

    A za range tą co się zabije 10000razy jednego stwora mógłby pojawiać się BOSS danego rodzaju mobków.
    Z którego wypadałyby specyficzne bronie.
    A jako ,że zabicie jednego rodzaju potworów conajmniej 10000razy to ponad 2500 energi , to dałoby to dużó naprawde unikatowych przedmiotów

    A i tego bossa mógłby atakowac tlyko ten co zdobył te 10000zabójstw oraz mógłby wzywac pomoc.

    Plusy pomysłu nr 1
    - wgląd na swoje osiągi
    -szpan
    Wady
    brak ?

    Plusy pomysłu nr 1
    - dodanie czegoś nowego urozmaicającego grę
    - nowe eq
    - BOSSy z którymi by zawalczyć potrzeba będzie dużo wysiłku
    Minusy -
    Jak zwykle to bywa jak pojawia sie jakieś rzadkie eq to bd miało ono dużą cenę i bd dawało jako taką przewagę.

  2. #2
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Może kiedyś nie teraz potrzeba upka ale mi się pomysł ogólnie nie podoba

  3. #3
    DaniorocketxP
    Konto usunięte
    Mnie się jednak podoba ten pomysł, kiedyś tam można by było wprowadzić, jestem za.

  4. #4
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Pomysł z licznikiem dobry :P

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    te liczniki są już liczone i mają być wyświetlane w przeorganizowanej zakładce osiągnięcia.
    Oprócz tego jeszcze kilka ficzerów szykujemy dot. tej zakładki - swego rodzaju encyklopedię pokonanych potworów, sumę zdobytych medali (jak już będą) i jeszcze jakieś inne drobiazgi.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •