Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 42

Temat: Arena Exp, swarmy i kilka słów o myśleniu perspektywicznym

  1. #16
    Kociamber
    Konto usunięte
    Co wam przeszkadza że ktoś sobie siedzi na niskim lvlu i nabija ranq ? Exp za walki pvp nie zwiększy ilości walk na High lvlach. Ludzie będą walczyć na niskich potem przestana bo walki na 40 lvl trwają nawet po 30 minut ;d No jedynie auto..... Ciężko dostać dobre eq na wyższe lvle, a większej połowy nie stać. Wiec moim zdanie exp w walkach PvP to zły pomysł.....

  2. #17
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    No właśnie tu chodzi o to, że w obecnej sytuacji gracze na wysokich poziomach nie mają szans na najwyższe pozycje rankingowe, a patrząc logicznie to właśnie oni powinni walczyć o te pozycje. Może na razie Ksill jest top1 ale to się szybko zmieni. Chodzi o To, że na małym poziomie jest więcej przeciwników, codziennie dochodzą nowi gracze a 8lwl da się wbić w jeden dzień. I teraz ktoś zakłada postać, wbija na neewbe's 100 ranku bez problemu i zaczyna się piramidka. Po prostu na małym poziomie pula rankingowa jest większa.

    Dlatego moim zdaniem powinny być 2 rankingi, jeden w których ewidentnie liczą się walki i ich ilość, powiedzmy stosunek wygranych do przegranych i to może być ranking arenowy. W takim rankingu będą mogli się wykazać gracze na małych poziomach. Do tego zmiany w rankingu PvP i wszyscy będą zadowoleni. Poza tym, na 8lwl można stać w mieście i walczyć wybiórczo z graczami , czyli samemu wybierać sobie przeciwników. Na wysokich już tego nie ma, bo dochodzą bójki dzięki czemu gracz musi być wszechstronny co świadczy właśnie o jego umiejętnościach PvP. Na 8mym nie ma żadnych zdolności oprócz leczenia, zero taktyki. Walki wygrywa się szczęściem - raz wygrywasz raz przegrywasz w walkach z tymi samymi przeciwnikami. To nie jest dobry wykładnik umiejętności PvP.

    Nawet w ekstremalnych przypadkach o wygranie decyduje to, kto zaczyna walkę co jak wiadomo jest losowe, więc ...
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 11-03-2012 o 22:41

  3. #18
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    Ale bzdura. Dlaczego tylko high lvl powinien walczyc w czolowce pvp? Dla high lvl'i polecam takie rankingi jak Doswiadczenie, Zloto, Zloto zdobyte w 24 h, Poziom pokonania bossa. Sa dla nich rankingi w ktorych low lvl nie moze zaistniec Pvp to dodatek ktoru powinien byc dla kazdego. Bez przesady nie ograniczajmy wszystkiego...

  4. #19
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ale bzdura. Dlaczego tylko high lvl powinien walczyc w czolowce pvp?
    Bo high lv musi się więcej natrudzić. A w walkach automatycznych to już trzeba być mistrzem.

    A co robi niski lv? Zbiera dobre eq, ustawia skrypt atakuj/lecz i jest zadowolony i niesprawiedliwie określany "dobrym w pvp".

  5. #20
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    Antek skrypt na tym lvl'u to nie jest tylko atakuj/lecz. Zrob postac a sie przekonasz. Mowisz ze high lvl ma trudniej w auto? Ustawiasz skrypt DOBRY staty to prawie sam speed zeby bylo duzp dubli. W incie ustawiasz jak jestes magiem przeciwnik <1100 hp na dublu 2x kamien i to cala filozofia walk auto na 40 lvl'u ja majac 41 lvl maga na luzie bym wygrala z Nerusem auto a on 42 lvl. Przegralam tylko dlatego bo nie dalam jednego polecenia i to tylko wylacznie moja wina. Ale jak juz mowilam dobry skrypt full speed i jestes "krolem" auto na 40 lvl'u...

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528

    exp za bójki

    kiedyś było ale posta nie jestem w stanie znaleźć wiec zakładam nowego
    cały czas brakuje mi jednej rzeczy z mfov2 expa za walki ponadto zastanawiam sie jak rozruszac pvp
    niegłupim pomysłem byłby exp wyłącznie za bójki dla wygranego, a przegrany nie traci expa- nie ma zbijania poziomów
    powie ktoś, że będą przelewacze expa, jednak w wersji v3 jest to znacznie utrudnione ze względu na limit walk z tym samym graczem
    poza tym propozycja przyszłościowa gdy bedzie juz panel gm
    exp tylko za zwyciestwo z rownym wyzszym od siebie lvlem lub suma lvl w razie bojek druzynowych
    wysokość expa? to w zaleznosci od wysokosci pokonanego lvl
    rozrusza to moim zdaniem walki, a przede wszystkim bójki a takżę tvt i da nowa droge do bicia lvl a nie tylko bezmyslne chodzenie na potworach
    p.s jesli gdzies jeszcze jest topic o tej tematyce prosze o przenisienie posta tam

  7. #22
    Pączkowski
    Konto usunięte
    Jestem na nie. Dla mnie bójki są odpoczynkiem od bicia expa/minibossów. Poza tym komu by się to opłacało jak bójka zabiera 3 eny, a w dodatku często potrafi dosyć długo trwać?

  8. #23
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    TO by było dobre, ale jakby exp był tylko za walki w których stawką jest rank. Przeciwdziałało by to staniu na jednym poziomie.

    Co do expenia bójkami zamiast normalnego na pvE - nie.

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    TO by było dobre, ale jakby exp był tylko za walki w których stawką jest rank.
    tylko pod takim warunkiem możemy w ogóle rozważać taką propozycję

  10. #25
    El Fortuno
    Konto usunięte
    zauważmy , masz 42 lv bijesz na potworku możne z 5 doświadczenia i nagle ktoś zaatakuje Cię w bójce o ranking i tracisz z 60000 exp wiec coś nie za bardzo.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    zauważmy , masz 42 lv bijesz na potworku możne z 5 doświadczenia i nagle ktoś zaatakuje Cię w bójce o ranking i tracisz z 60000 exp wiec coś nie za bardzo.
    wg mojego pomyslu przegrany nie traci expa!

  12. #27
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał siata Zobacz post
    wg mojego pomyslu przegrany nie traci expa!
    to skad by sie braly te doswiadczenie z niczego ?

  13. #28
    Yon
    Konto usunięte
    Wyobraź sobie pewną pulę expa która jest stawką w walce. Ten kto wygrywa ją zdobywa, ten kto przegrywa jej nie zdobywa (ale też nie traci ze swoich zasobów). To jedyny sposób aby zapobiec zbijaniu poziomów.
    Przeczytaj dokładnie pierwszy post w tym temacie - tam to jest opisane.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    tak wlasnie czytalem z grubsza...
    skoro ma byc pula to okej, ale jak sie skonczy pula ? co wtedy ?

    pozatym tam napisane jest nie logicznie...jak dla mnie


    Przyrost doświadczenia powinien być większy od tego, który możemy uzyskać w walkach PvE, ale nie na tyle duży aby zaburzać równowagę.

    Odpowiadając na przewidywalne pytanie: czy w ten sposób nie umożliwimy nabijania poziomów doświadczenia bez tradycyjnego expienia?
    Odpowiedź brzmi: Nie, z trzech powodów. Po pierwsze w walkach na arenie i pojedynkach wciąż tracimy punkty energii, podobnie jak podczas expienia. Po drugie, w walkach pvp nie uzyskujemy punktów ap, które są niezbędne do nabijania poszczególnych poziomów zdolności. Po trzecie wreszcie, walki z minibossami, a tym samym z potworami dostarczają nam dużo większych korzyści w postaci ekwipunku i mikstur.
    skoro ma nie byc nabijhania poziomow to po co ta "cala szopka" ?
    po co wam dowiadczenie w walkach pvp ?
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 04-04-2012 o 21:35 Powód: male bledy jak zawsze przez klawe xD

  15. #30
    Yon
    Konto usunięte
    W tej całej szopce, jak to nazywasz, nie tyle chodzi o powiększenie źródeł expa, co o zmuszenie do ruchu graczy, którzy stoja na niskich lvlach i zbierają punkty rankingowe poprzez o niebo łatwiejsze, niż w przypadku 40 poziomu walki.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •