Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Opcja śledź i expienie

  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746

    Opcja śledź i expienie

    Nie wiem czy ktoś z Was próbował expić drużynowo (z włączoną auto walką i wynikami na czacie) z wykorzystaniem opcji "śledź". Bardzo wygodne, bo nie trzeba koordynować ruchów - wystarczy, że podłączymy się pod "lidera". Trochę to podchodzi pod bocenie hehe - szczególnie, że w tej chwili nawet nie trzeba być w drużynie i można "podczepić się" np. do innej expiącej osoby.

  2. #2
    benerit-W2
    Konto usunięte
    Z tego co wczoraj zauważyłem to jeśli kliknę po prawej aby się wyleczyć, to autośledzenie się wyłącza. Chyba lepiej aby dopiero kliknięcie na mapie je dezaktywowało.

  3. #3
    VaanDee
    Konto usunięte
    Tak nie do końca z tym:

    Bardzo wygodne, bo nie trzeba koordynować ruchów - wystarczy, że podłączymy się pod "lidera"
    - załóżmy że podpinasz się pod gracza który ma wyższy poziom, albo ma lepiej przystosowaną postać do walk ze stworami, możesz się nie wyrobić z leczeniem,
    gdy lider leczenia nie będzie wymagał i nadal będzie parł naprzód.

    Choć między walkami jest pewien odstęp czasu to jednak na wolniejszym łączu
    może stanowić to drobny problem.

    Oprócz tego, że nie trzeba sterować postacią to są jeszcze jakieś inne korzyści z tego?

  4. #4
    Mapiątko
    Konto usunięte
    U mnie jest problem z tą opcją, często postać się "zawiesza" i nie idzie dalej za "śledzonym". Coś jest nie tak z tą opcją.

  5. #5
    VaanDee
    Konto usunięte
    I szkoda że gdy lider wyjdzie z mapy to śledzenie się dezaktywuje.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Ogólnie ta opcja nie miała na celu wspólnego expienia - to tak przy okazji wyszło

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •