Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby w MFO3 rozwinęły się drużyny?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jasne, jest to dobry pomysł !

    14 73.68%
  • Może być, zawsze coś w grze.

    5 26.32%
  • Takie sobie.

    4 21.05%
  • Nie.

    6 31.58%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Propozycja małych zmian dotyczących drużyn.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    30

    Pomysł Propozycja małych zmian dotyczących drużyn.

    Witam !
    Mam pomysł odnośnie drużyn, są one bardziej podobne do grup tylko da się zrobić prezentację i dać nazwę, m. in. :
    • Drużyny powinny rozwijać się w kierunku klanów jak jest w wielu innych grach, przykładowo:
    • Możliwość wpłaty gold na konto drużyny.
    • Dodawanie rang dla graczy np. Szef(ok jest) + zastępca, itd. można też dodać możliwość utworzenia własnej rangi.
    • Dodanie dyplomacji między klanami nie było by złe przykładowo sojusze.
    Rozumiem, że łatwiej jest mówić niż robić, ale staram się pomóc w wymyśleniu jakiejkolwiek atrakcji, aby w pewien sposób odświeżyć grę, może trochę narzekam pisząc to, ale tak trochę jest, więc proszę o rozważenie moich propozycji.

  2. #2
    Kardinale
    Konto usunięte
    Zmiany będą:
    Drużyny będą teraz rozwijane w kierunku klanów/gildii - co zapewni im większą trwałość, większą liczebność, bardziej efektywne zdobywanie rankingu, nowe funkcje typu skarbiec itp. Więcej szczegółów ujawnimy w miarę postępu prac.
    Wystarczy poczytać aktualności.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    30
    Rozumiem, ale na razie "Cicho wszędzie, głucho wszędzie..." , ja staram się pomóc.

  4. #4
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Administracja na pewno ma plany, trzeba czekać na zmiany.

  5. #5
    Nikt więcej się nie rozwinie z pomysłem? Prawdę mówiąc miałem od razu przenieść do zaakceptowanych, gdyż coś takiego jest planowane i znajduje się na dość wysokim miejscu, ale zostawiłem z myślą, że ktoś się bardziej rozpisze ukazując większy kształt tej propozycji. Jeśli nic konkretnego się tu dziś nie pojawi to przeniosę, także piszcie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •