Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 35

Temat: Trening atrybutów

  1. #16
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Atrybuty moszna wytrenować też za energię, która jest prawie za darmo.

  2. #17
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Atrybuty moszna wytrenować też za energię, która jest prawie za darmo.

    Wpadłem na pomysł. Rozwiązaniem polubownym będzie ograniczenie trenowania atrybutów na arenie, bo faktycznie na bossy się przydaje.

    Powiedzmy, że dziennie możemy zwiększyć dany atrybut jedynie o 5%. Przebijania atrybutów na szybko na walkę nie będzie, a planowane nabijanie na walki z bossem owszem.

  3. #18
    Hmm... Co raz ciekawsze rozwiązania :]
    Nie jestem do końca pewien czy to faktycznie wyeliminowałoby problem. Osoba, która tak bardzo chce z kimś innym wygrać i tak to zrobi, jednak poczeka sobie 10 dni bez walk na danej postaci. Dodatkowo w czasie przechodzenia fabuły niezwykle uciążliwe będzie czekanie 10 dni (jeśli zaczniemy wcześniej to tak do 7 dni) na odwrócenie atrów na danego bossa, tutaj wolałbym (jeśli już mają być ograniczenia) do 20% na 24h - przed walką nie zmienisz (chociaż jak będą turnieje i walki 1 na dzień to zdążysz odwrócić staty), a przed walkami z bossami nie będzie trzeba ślęczeć jedną postacią czekając te kilka dni, co stanie się mega uciążliwe.

  4. #19
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Hmm... Co raz ciekawsze rozwiązania :]
    Nie jestem do końca pewien czy to faktycznie wyeliminowałoby problem. Osoba, która tak bardzo chce z kimś innym wygrać i tak to zrobi, jednak poczeka sobie 10 dni bez walk na danej postaci.
    No właśnie Nikomu nie będzie się chciało czekać 10 dni, chociaż jak teraz myślę, to przecież jak będzie możliwość walki z miejscami medalowymi na arenie, to każdy będzie mógł zrobić nową postać pod danego przeciwnika, tylko po to, żeby go zabić - czytaj ustawić się pod niego. Jak pisałem, mnie to w sumie ryba bo już nie walczę, piszę tylko jak jest. Najuczciwiej moim zdaniem by było, jakby Atrybuty dało się wytrenować tylko poprzez walki lub zwiększyć gemami/ekwipunkiem.

  5. #20
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    Najuczciwiej moim zdaniem by było, jakby Atrybuty dało się wytrenować tylko poprzez walki lub zwiększyć gemami/ekwipunkiem.
    Dlatego na 5 lvl'u szaleję bo mam atry ^^ Nie da się ich zrobić na 5 lvl'u na arenie

  6. #21
    Elfen Lied
    Konto usunięte
    Ja nie sadze aby powinno sie to w jaki sposob zmieniac, biorac pod uwage to ze w inny sposob ciezko nabic atrybuty, tak aby byly na maksimum. Jesli komus chce sie marnowac zloto na trening atrybutu po to aby zawalczyc z kims w jednej walce ktora nie wplywa w zaden sposob na rozwoj gry, po co to zmieniac? Jak dla mnie stratnym jest tylko jeden, ten ktory robi taki wydatek, zyskujac niewiele, w koncu nie ma tez 100% pewnosci czy walke wygra. A co do areny kto powiedzial ze gracz musi wiedziec z kim walczy? Chcesz tego uniknac to masz opcje 'incognito'.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Na moje nie powinno się nic zmieniać - problem nie tyczy się graczy biednych tylko tych z dobrym rankiem którzy chcą być na arenie. Jedynie bym podniósł ceny atrybutów, bo są groszowe na tych lvl i sam często zmieniam jak chce kogoś zaatakować na arenie.

  8. #23
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    Czy ja wiem, z -25 na +25 to 90k na 9 lvl'u, więc nie powiedziałabym że takie "groszowe"

  9. #24
    Elfen Lied
    Konto usunięte
    Jedyne co pomaga takowym graczom zmieniac atrybuty jak skarpety kazdego dnia, to, to ze jest handel MF'ami za zloto. Jesli az tak bardzo sa zdesperowani aby byc ' lepszym ' na walkach w arenie, beda potrafili wydac kilka zlotowek na to aby zakupic zloto w grze. Co nie jest w sumie az tak drogie z tego co widze, za 100mf wystarczy dac 30zlotych(6funtow), co jest niewielka suma. A ludzie za tyle MF potrafia zakupic nawet 1mln zlota. Wedlug mnie lepszym posunieciem byloby wyelminowanie handlu MF, ktore zdecydowanie sprzyja graczom na niskich poziomach. Chociaz mozna tez dodac opcje nabijania atrybutow za MF, jezeli MF jest i pozostanie waluta w grze ktora nie zostanie usunieta.

    Ja osobiscie nie widze w tym problemu, gracze ktorzy graja na ranking nikomu nie przeszkadzaja, zdecydowanie mnie. Skladam tylko propozycje jak juz temat jest zalozony

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    @up
    Za mf można doładować energię więc atrów za mf zapewne nikt nie wprowadzi. Tylko nie wiem czy to jest bardziej opłacalne niż za złoto.

  11. #26
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Postanowiłem odświeżyć temat. Mam już 40 lvl przez jakiś czas, powalczyłem już swoje PvP i powracam z moją propozycją.

    Powtórzę to, co napisałem wcześniej. Na dzień dzisiejszy nie opłaca się używać gemów atrybutowych, bo po prostu można nabić atrybuty na walkę z przeciwnikiem. Wprowadzenie mojej propozycji dodało by różnorodności do walk, oraz poprawiło znaczenie strategi w walkach. Przykłady:

    - utrzymywać atrybuty na poziomie 0, na walkę zakładać gemy atrybutowe kosztem innych gemów podnoszących statystyki.
    - dobierać ekwipunek pod kątem danego atrybutu, kosztem innych statystyk z tego ekwipunku.
    - zwiększyło by to użyteczność ciosów atrybutowych takich jak ognisty atak, lodowy atak itp itd.
    - zwiększyło by to szanse osób, których nie stać na ciągłe nabijanie atrybutów na arenie.

    Zachęcam do dyskusji.

  12. #27
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Odświeżam temat, bo jeszcze nie wyraziłem swojej opinii, a wciąż pozostaje otwarty. Ten kto chce walczyć pvp musi się liczyć z kosztami, nie ma tak łatwo. Zresztą każdy ma możliwość zdobycia golda, więc nikogo to nie faworyzuje.
    Ostatnio edytowane przez Demoniczna Dusza ; 01-05-2012 o 18:58

  13. #28
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No właśnie, właśnie. Się chce mieć kochane punkciki to trzeba inwestować

  14. #29
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    W takim razie czekam na inne propozycje mające na celu zwiększenie taktycznego znaczenia gemów atrybutowych w walkach jak również zniwelowanie do minimum przewagi wynikającej z wolnego wyboru broni przez gracza o profesji wojownik w walce z graczem o profesji mag, który ograniczony jest poprzez AP nabijane walkach. Proszę nie podawać mi za argument samej możliwość wbicia punktów AP, jako że nie można oceniać tej sytuacji pod kątem blokady lewelowej, a należy patrzeć raczej perspektywicznie na balans profesji oraz możliwości taktyczne w walkach

  15. #30
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Akurat takiego pomysłu nie mam, ale po prostu oceniam, że to rozwiązanie nie przyniesie korzyści.
    Ostatnio edytowane przez Demoniczna Dusza ; 01-05-2012 o 18:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •