Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [gra][statystyki] rozdawanie statystyk

  1. #1
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641

    [gra][statystyki] rozdawanie statystyk

    no wiec znoiw sie pojawia problem w rozdawaniu statystyk, dalej gracze nie wiedza jak je rozdawac :P, mimo ze sa do wyboru 2 profesje... przykladow jest wiele...
    moze bardziej troszke to "zaostrzyc" ?

    Przyklady:

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...de-3xTarantule << chociazby w tym temacie
    pozniej widze w walkach niektorych:
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=71518&vtid=0 << Ierukiku strahu juz widac jego 100 hp w bazie ... badz przynajmniej 80 + jakies gemy...
    takich przykladow multum jest...

  2. #2
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Czy ja wiem, są już auto rozdawacze, a tacy gracze zawsze się trafią. Może ewentualnie jakoś podkreślić informację, że jeśli chcesz rozdać auto dostaniesz dobre staty pod fabułę. Ale według mnie rygorystyczne zmiany nie są potrzebne.

  3. #3
    Naturalnie, że są auto-rozdawacze statystyk pod maga lub pod woja zależnie od wybranej profesji. Chyba dawno nie wbiliście żadnego lvl
    Tacy gracze najczęściej stwierdzają, że sami zrobią sobie lepsze staty lub być może ktoś im tak powiedział. Dodatkowa możliwość to taka, że gracz rozdał na 2 lvl staty z automatu (tutaj zawsze +10 w hp) i dalej już nie korzystał z niego tylko dawał wszystko w hp, a jednak przycisk "Rozdaj automatycznie" jest ładnie widoczny, wystarczy wbić lvl jakąś postacią, aby zobaczyć.
    Zablokowanie możliwości rozdawania takich stat, czyli ustanowienie mniejszych stosunków między poszczególnymi statystykami jakie muszą zachodzić może doprowadzić również do złych rzeczy, bo możliwe, iż pewna kombinacja się sprawdza i jest ona taktyką danego gracza lub taki rozkład statystyk będzie ułatwiał pokonanie jakiegoś tam bossa.

  4. #4
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Człowiek uczy się na błędach, niestety

    Każdy ma wybór, nie chce używać auto rozdawacza, niech nie używa. Ograniczenia nie są lubiane przez graczy, już wystarczy zapobieganie przed maksowaniem jednej obrony w celu walki z wybranymi profesjami.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •