Strona 96 z 107 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,426 do 1,440 z 1593

Temat: Propozycje nowych zdolności

  1. #1426
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał jarons Zobacz post
    A tą twoją da się zdobyć? Jak się da to się odczepiam
    Nie, ale po co dodawać nową zdolność, skoro jakby ta, która istnieje była dobra dla graczy, to by została dodana do zdobycia -.-

  2. #1427
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2017
    Postów
    4
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Nie, ale po co dodawać nową zdolność, skoro jakby ta, która istnieje była dobra dla graczy, to by została dodana do zdobycia -.-
    Według mnie byłaby to dobra zdolność dla gracza bo można wtedy np. wygrać walkę z jakimś bossem i może jak sama nazwa wskazuje Ocalić.

  3. #1428
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dark Wader Zobacz post
    Według mnie byłaby to dobra zdolność dla gracza bo można wtedy np. wygrać walkę z jakimś bossem i może jak sama nazwa wskazuje Ocalić.
    Gdyby taka zdolność weszła, wszystkie bossy od pułapu tej zdolności zostałyby pewnie minimalnie wzmocnione. Poziom trudności bossa ma pozostać stały (czyli nie liczcie na to, że jak zaproponujecie zdolność tylko po to, żeby było wam łatwiej w grze, to wejdzie - wręcz przeciwnie).

    Co do samej Krytycznej Pomocy, to byłaby n-ta zdolność do używania, jak mamy mało HP. Była rozważana dla graczy, stwierdzono że nie wejdzie, bo po co dodawać wszystkim jeszcze jedną miksturę życia?

  4. #1429
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Kiedyś, bardzo dawno temu był pomysł na zdolność ujawniającą mp przeciwnika. Ofc nie implementowalne w prosty sposób, ale tak sobie myślałem i doszedłem do wniosku, że spk byłaby zdolność, która zabierałaby przeciwnikowi tyle hp, ile ma aktualnej many. Zdolność działałaby jedynie na tych, na których działa podwójny drenaż.
    Ograniczenie użycia 1 na osobę, zawsze trafia.

  5. #1430
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2017
    Postów
    4
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Kiedyś, bardzo dawno temu był pomysł na zdolność ujawniającą mp przeciwnika. Ofc nie implementowalne w prosty sposób, ale tak sobie myślałem i doszedłem do wniosku, że spk byłaby zdolność, która zabierałaby przeciwnikowi tyle hp, ile ma aktualnej many. Zdolność działałaby jedynie na tych, na których działa podwójny drenaż.
    Ograniczenie użycia 1 na osobę, zawsze trafia.
    Ta zdolność nie wyszła by (prawdopodobnie) dlatego że np.: Mag który ma powiedzmy 200 many i 100 Hp to by mu odbierało 200 Hp i by było wtedy zbyt OP. Ale dobry pomysł.

  6. #1431
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Czyli mówisz, że zdolność jest OP bo dobije przeciwnika, który ma 100hp?

  7. #1432
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dark Wader Zobacz post
    Ta zdolność nie wyszła by (prawdopodobnie) dlatego że np.: Mag który ma powiedzmy 200 many i 100 Hp to by mu odbierało 200 Hp i by było wtedy zbyt OP. Ale dobry pomysł.
    Taki mag ze 100 hp zginie od dowolnego zaklęcia/pewnego ciosu.

  8. #1433
    Believer
    Konto usunięte
    czy tylko mnie ciekawi ile zdolności stąd doszło? Bo chyba żadna bo albo ktoś daje głupie argumenty a inni poprostu nie wejdzie, jak tak bedzie to zadna do 2020 nie dojdzie

  9. #1434
    Ten dział jest przydatny do inspiracji podczas tworzenia nowych zdolności. Tutaj nie jest problemem spora ilość "głupich" pomysłów a ludzie, którzy te pomysły komentują.

  10. #1435
    Cytat Napisał Believer Zobacz post
    czy tylko mnie ciekawi ile zdolności stąd doszło? Bo chyba żadna bo albo ktoś daje głupie argumenty a inni poprostu nie wejdzie, jak tak bedzie to zadna do 2020 nie dojdzie
    Ja sobie przeglądam za każdym razem jak wejdzie nowa propozycja może coś ciekawego będzie(ja bardziej pod TvT oczywiście).
    Ale mi nic nie wpadło w oko niestety.

  11. #1436
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Mega Drenaż na przykład

    @edit
    no i jeszcze Mega Mana, coś by się jeszcze na pewno znalazło. Tylko większość składanych propozycji to zdecydowanie zbyt silne lub bezsensowne pomysły.

    @edit2
    • zdolności: trzęsienie ziemi, poświęcenie, wyrok śmierci, uzdrowienie, pogromca statusów (była propozycja na tvt, ale weszło jako zdolność używana przez potwory), naturalizacja, wyniszczająca toksyna (kiedyś była na kg), kula piorunów, kłujący pocisk, psioniczny atak, gniewny pocisk, HP atak
    • statusy: krwawienie, osłabienie, dekoncentracja, regeneracja many (to co w tej zdolce na kg), boska tarcza


    do tego, sporo zdolności bądź statusów było inspirowane propozycjami stąd
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 16-03-2019 o 23:09

  12. #1437
    Użytkownik Avatar miorts
    Dołączył
    19-04-2015
    Postów
    94
    Lecznicze Uderzenie

    Leczy całą drużyne o 2.5x Zadane obrażenia + 25% maksymalnego HP naszej postaci. Nie działa w walce solo.
    Koszt MP: 46
    Limit użyć: 2

  13. #1438
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Cytat Napisał miorts Zobacz post
    Lecznicze Uderzenie

    Leczy całą drużyne o 2.5x Zadane obrażenia + 25% maksymalnego HP naszej postaci. Nie działa w walce solo.
    Koszt MP: 46
    Limit użyć: 2
    nawet ciekawe, chociaż wywaliłbym to że 25% maksymalnego HP, bo to już jest trochę za mocne

  14. #1439
    Użytkownik Avatar miorts
    Dołączył
    19-04-2015
    Postów
    94
    O zapomniałem! Miało być, że rozkłada te punkty na ilość osób w walce.

  15. #1440
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2019
    Postów
    1
    Może niekoniecznie nowa zdolność, ale myślę, że dobrym pomysłem było by dodanie do zdolności "ożywienie" w przypadku użycia na żyjącej osobie nowego statusu "Anioł Stróż" (Nazwa do uzgodnienia). W przypadku, gdy nasza postać umrze, a ma takowy status przez zdolność zostaje przywrócony do życia.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •