Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Domy dla graczy / Domy dla teamów [ Pomysł przyszłościowy ]

  1. #1
    Qorg
    Konto usunięte

    Domy dla graczy / Domy dla teamów [ Pomysł przyszłościowy ]

    Witam,

    O to co chodzi z moim pomysłem :

    Przykładowo mogło to by nastąpić po upku albo później bo teraz to nie potrzebne.

    Chodzi tu o to , że np. Będziemy mogli w jakimś mieście wynająć dom lub pokój w hotelu oraz jakąś fortecę ( musiało by być to duże miasto )

    Przykładowa cena wynajęcia 1 dnia = 40 MF lub 400 000 g (albo i więcej )

    Mając swój własny lokal , pokój 2x szybciej ładowała nam by się energia . W fortecy mogły by wynajmować klany .

    Przykładowa cena wynajęcia 1 dnia w fortecy = 100 MF lub 1 000 000 g(może być więcej ^ ^ )

    Czyli np. w fortecy mogłoby przebywać jednocześnie 4 graczy lub 5 . Im także odnawiała się energia szybciej.

    Być może dzięki temu pomysłowi gra zarobiła by więcej .

    Przypominam , że to pomysł przyszłościowy :P .
    Może i mój pomysł jest do niczego ale jak coś piszcie co w tym można by zmienić żeby był akceptowany .

  2. #2
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na nie, bo widzę tu jeszcze dodatkowe korzyści z gry dla osób kupujących mf. Domki zostawić simsom.

  4. #4
    Domki na nie.
    Siedziby gildii na tak, ale bez tego odnawiania eny i naturalnie bez limitu wchodzenia dla członków (lub zależnie od uprawnień).
    Dodam, że w liście TODO z mfo2, z której v3 przejęło b. wiele funkcji jest m.in.:
    • Gildie - własne siedziby i skarbce / wojny gildii

  5. #5
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    A ja nie chce i tego i tego (ani siedzib gildii, ani domków). Ludzie, my musimy brata ratować a nie opieprzać się w domu! Dom to masz w Dilli!!!

  6. #6
    Yon
    Konto usunięte
    Jeśli w planach jest pogłębienie znaczenia dotychczasowych teamów jako gildii, czyli grup o ściślejszej współpracy, z większą niż dotąd ilością członków (co w mojej opinii jest dobrym krokiem naprzeciw wymaganiom graczy, którzy choć odrobinę czują klimat rpg), to naturalną konsekwencją będzie wprowadzenie jakiegoś lokum (karczmy?) dla owych gildii. Czy powinno to być za dodatkową opłatą? Nie da się ukryć że będzie to kolejna żyła złota, ale podstawowe lokum moim zdaniem powinno być darmowe.

  7. #7
    lcs
    Konto usunięte
    zakaz gildii i domów

    ale coś podobnego to tak:

    Baza drużyny za mf-y:

    Cena: 125 mf

    miasto do wyboru w jakiejś UKRYTEJ LOKACJI (dostępna dla drużyny tylko)

    wtedy miało by sens

    NP. w dilli z piętra zajazdu wchodzi się do lokacji: Baza drużyny .....

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •