Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Możliwość dodania do ulubionych cudzej walki

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Możliwość dodania do ulubionych cudzej walki

    Witam, czasem spodoba się jakaś cudza walka i fajnie byłoby dodać jej raport do ulubionych.
    Jeśli nie jest to trudne to proponuje wprowadzenie. Dzięki temu szybciej zapełni się limit ulubionych walk, przez co będzie trzeba go powiększyć co wiąże się z zyskiem dla administracji

  2. #2
    PDM
    Konto usunięte
    na tak

  3. #3
    Na nie.
    Co jeśli osoba, której raport chcesz sobie zapisać tego sobie nie życzy? Chyba, że za zgodą 2 osób, czyli chcesz dodać dany raport, obca osoba otrzymuje PW/ komunikat czy się zgadza (podane Twój nick, raport) i dany człek decyduje o tym, czy możesz przechowywać ten raport. Jeszcze należałoby wymyślić co się stanie w momencie, gdy "tamta" osoba jednak zmieniła zdanie i już nie chce, abyś trzymał jej raport.

  4. #4
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Na nie.
    Co jeśli osoba, której raport chcesz sobie zapisać tego sobie nie życzy? Chyba, że za zgodą 2 osób, czyli chcesz dodać dany raport, obca osoba otrzymuje PW/ komunikat czy się zgadza (podane Twój nick, raport) i dany człek decyduje o tym, czy możesz przechowywać ten raport. Jeszcze należałoby wymyślić co się stanie w momencie, gdy "tamta" osoba jednak zmieniła zdanie i już nie chce, abyś trzymał jej raport.
    No tak, bo przecież nie można zapisać sobie w notatniku linku do czyjejś walki bez jego zgody Imo, to jest propozycja natury czysto kosmetycznej i ma na celu ułatwienie przeglądania interesujących nas walk i poprawę interfejsu gry.

    Jestem na Tak.

  5. #5
    Cytat Napisał Bellator Zobacz post
    No tak, bo przecież nie można zapisać sobie w notatniku linku do czyjejś walki bez jego zgody
    Zapisać link do raportu możesz, ale po jakimś czasie ten raport może wygasnąć (usunąć się) i wtenczas już nie będziesz mógł go zobaczyć. Np. raporty z walk z potworkami usuwają się po tygodniu czasu, czyli całkiem szybko. Natomiast jeśli jakiś raport znajdzie się w ulubionych, to nie zostanie on nigdy usunięty automatycznie, czyli osoba pierwotnie posiadająca ten raport u siebie może nie życzyć sobie, aby nie został on usunięty.

  6. #6
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Zapisać link do raportu możesz, ale po jakimś czasie ten raport może wygasnąć (usunąć się) i wtenczas już nie będziesz mógł go zobaczyć. Np. raporty z walk z potworkami usuwają się po tygodniu czasu, czyli całkiem szybko. Natomiast jeśli jakiś raport znajdzie się w ulubionych, to nie zostanie on nigdy usunięty automatycznie, czyli osoba pierwotnie posiadająca ten raport u siebie może nie życzyć sobie, aby nie został on usunięty.
    Nie wiedziałem, w takim razie zdecydowanie na NIE.

  7. #7
    jakoś nie odczułem nigdy potrzeby zaznaczenia czyjejś walki, ale argument, że ktoś może sobie tego nie życzyć wydaje mi się słaby, to nie są jakieś tajne informacje; więc z mojej strony zdecydowane raczej TAK.(żeby Antybristler był szczęśliwy);
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #8
    Paczałek
    Konto usunięte
    Nie - gra musi zarabiać na powiększaniu liczby ulubionych raportów. A tak to wystarczy kogoś poprosić, i już raport zostaje...

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Co z tego, że ktoś sobie nie życzy skoro walki i tak są dla każdego dostępne?
    Mi zwykle podobają się walki innych. A miło by było gdyby ktoś czyjąś z moich dodał sobie do ulubionych.
    Taki system jest na stronach z gatunku demoty i nikt z tego powodu nie płacze.
    A tak to wystarczy kogoś poprosić, i już raport zostaje...
    Taaa, a potem lataj po profilach...

  10. #10
    Skoro ktoś sobie nie życzy i powstanie taka opcja to mogą zacząć się marudzenia oraz przegięcia, typu: usunę Twój raport z moich ulubionych jak dasz mi xxx k golda (w tym przypadku pierwotnemu właścicielowi raportu jest za niego wstyd). Można powiedzieć: to nie walczcie, żeby nie było Wam później za to wstyd, ale to już każdemu się zdarza, nawet adminom. Oczywiście większości osób nie przeszkadza takie trzymanie, bo w zupełności im wisi zdanie innych na dany temat (czyt. raport).
    Z drugiej strony czyjś raport można by było trzymać jako dowód jakiejś zbrodni (przelew ), chociaż, gdy wejdzie już Panel GM (być może szybciej aniżeli miałaby zostać zrealizowana owa propozycja) to dalsze trzymanie takich dowodów będzie niepotrzebne z powodu wcześniejszego wyciągnięcia konsekwencji za popełniony czyn.
    Także pozostaję przy tym, że obecnie jestem przeciw za samowolne dodawanie czyichś raportów do ulubionych
    i za, jeśli będzie to za zgodą właściciela.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Problematyczne w realizacji, budzi kontrowersje, więc raczej na nie.

  12. #12
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte

    Polubienie czyichś raportów?

    Można by wprowadzić polubienie czyichś raportów.

  13. #13
    Było i nie przeszło.
    Zamykam i przenoszę (jeszcze łączę ).

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •