Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: archiwum rozmow

  1. #1
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859

    archiwum rozmow

    przydało by sie archiwum rozmów poniewasz np tak jak w temacie oszustow teraz by mi się przydalo :P na potwierdzenie mojej racji:P
    jako dodatkowa usługa za mf < thx squadron >
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 19-02-2012 o 18:09

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    jako dodatkowa usługa za MFy
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3
    KrystianMO
    Konto usunięte
    No przydało by się jestem na tak.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Archiwum jest good, ile razy ktoś do mnie napisze gdy jestem w trakcie wylogowywania i ani nicku nie znam, ani rozmowy...

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2012
    Postów
    59
    też jestem za i przydało by się jeszcze archiwum handlów

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2011
    Postów
    87
    bardzo dobry pomysł, ale jak wspomniał squadron za mf, bo przetrzymywanie rozmów trochę będzie zajmowało miejsca w bazach danych. Raporty są usuwane a co tu mówić o rozmowach Dlatego jestem za ale za opłatą MF np. na tydzien:P

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    logi rozmów dla wszystkich graczy zawierały by olbrzymią ilość miejsca - jeśli wejdzie to tylko jako dodatkowa usługa.

  8. #8
    Achaye
    Konto usunięte

    Pytanie Archiwum rozmów na czacie.

    Witam!


    Nie będę owijać w bawełnę, więc propozycja jest taka:
    Proponuję aby zrobić, jak w tytule ; archiwum rozmów na czacie.

    Oczywiście jeżeli jest to możliwe. Chodzi tu o coś takiego jak na gg/nk.

    Szczególnie przyda się to osobom, na których była podjęta próba oszukania w jakikolwiek sposób i chciałaby złożyć skargę. Mnie również pewien jhnvbv próbował oszukać , ale wylogowałem i nie skopiowałem wypowiedzi aby ją wstawić na jakąś skargę. Więc przydałoby się takie archiwum, aby ową kwestię "zascreenować" .

  9. #9
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...rchiwum-rozmow - jestem za, ale przeczytaj co Tomi napisał.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •