Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Prezenty,klasy,głosy

  1. #1
    cowuxu
    Konto usunięte

    Prezenty,klasy,głosy

    Mam nawet fajne propozycje do gry co można w niej zmienić .
    Dobra np. mamy 5lvl i dostajemy energie oraz kasę albo jakiś tam prezencik.
    Potem na 10lvlu. Następnie dostajemy.
    I tak co 5lvli myślę, że nowicjusze byli by naprawdę zadowoleni jak nie tylko oni.
    Mam też drugą przydały by się nowe klasy nie tylko Wojownik oraz Mag ale może takie :
    Łowca
    Paladyn
    Kapłan
    Łucznik
    Zaklinacz
    Paladyn
    Tancerz Ostrzy
    Tropiciel
    Myślę, że gra była by jeszcze bardziej fajniejsza.
    I ostatnia propozycja.
    Jak nie ktuźi zauważyli w margonem można oddać głos i dostać za to kasę można oddać 5 głosów tu też by się przydało głosy za kasę ponieważ byście na tym zyskali z powodu tego, że każdy patrzył by na kasę jak i na gierke i każdy oddawał by głos.
    Oraz ostatnia propozycja
    Oddawać Głos jako facebook (Lubię to ) I też jak w margonem dostawać kasę czyli 100tyś złota.
    I to chyba na tyle.
    Myślę ,że zyskali byśmy przewagę nad Margonem i zajeli byśmy 1MIEJSCE!!

  2. #2
    Nie będzie dodatkowych klas .
    My fantasy słynie z 2 klas Wojownik i Mag .

  3. #3
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    to nie margonem i skącz z głupimi propozycjami

  4. #4
    Fringe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał kamilusia Zobacz post
    to nie margonem i skącz z głupimi propozycjami
    popieram w 100%

  5. #5
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Inne klasy byłyby teraz strasznie trudno do stworzenia, zmieniłyby bilans całkowicie. Ewentualnie byłbym za tym, żeby na wyższych poziomach zmieniłby się nasz status np. Mag - Czarodziej itd.
    Hm, apropo Margonem, porównując je z my fantasy nie zyskasz tu dobrej sławy, taka rada.

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał kamilusia Zobacz post
    skącz
    alerz on letwo co zaczoł

  7. #7
    Dritura
    Konto usunięte
    Moim zdaniem bardzo dobry pomysł jestem z wszystkim na tak a wy cicho no i co, że napisał margonem parę razy jej macie problem.
    Po prostu chcę żeby było więcej osób zainteresowanych a wy ciągle coś tylko odrzucacie
    WIELKIE TAK

  8. #8
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Nie przekonasz nikogo skoro nie podajesz argumentów i nie stosujesz prawie interpunkcji...Jak chcesz nas przekonać daj jakiś powód do tego.

  9. #9
    tak lekko offtopując: Dołączył
    18-02-2012 << nie da się zrobić warunku zakładania tematów w tym dziale, np. dopiero po 2 tygodniach od założenia konta ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  10. #10
    SweetWater
    Konto usunięte
    Najpierw lepiej powiedz co dawały by takie profesje. Jeśli musiałyby dojść kolejne ograniczenia broni jak w margo, to jestem na nie.

  11. #11
    lcs
    Konto usunięte
    na nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ev. jeśli by to były ulepszenia maga i wojownika (broń, siła, speed itp.)

    ale najpierw podaj kolejność

    Wojownik-

    Mag-

  12. #12
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Tak wgl, na margonem głosuje koło 100 tysięcy ludzi dziennie. Musielibyśmy się postarać, żeby ich dogonić. Oni są pierwsi we wszystkich topkach mmorpg, z wyłącznie polskimi grami. A na profy nowe NIE. A na prezenty też NIE. I tak jest za dużo złota w grze.

  13. #13
    Kruczysko
    Konto usunięte
    Jeśli tak bardzo nie chcecie dodawać innych klas to może pod profesje? Co mam na myśli? otóż np. Mag mógłby sie rozwinąć do Helera tzn po wykonaniu odpowiedniego questa jego zaklęcia leczące były by intensywniejsze i mógłby on wyuczyć się nowych zdolności leczących, np bryza na wszystkich z drużyny. Miałby on mniejszy atak, jego ataki magiczne były by słabsze (aby zachować bilans) a leczenia silniejsze. Dodatkowe zdolności były by pożądane w walkach z bosami i pvp teamowym. Inny mag mógłby wykonać quest na maga bitewnego, który byłby odwrotnością hellera i tak jak wyżej indywidualne zdolności ofensywne lecz słabsze leczenia. Woj również mógłby miec dwie drogi rozwoju. Typowy Tank, pożądany na bosy ze zdolnościami prowokacji lub podnoszeniem obrony wszystkim w druzynie i lub słabszym atakiem i odwrotnie typowo ofensywny wojownik.

    Podpiszcie to pod jaką chcecie grę lecz uważam, że to da smaczek grze.

  14. #14
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kruczysko Zobacz post
    Jeśli tak bardzo nie chcecie dodawać innych klas to może pod profesje? Co mam na myśli? otóż np. Mag mógłby sie rozwinąć do Helera tzn po wykonaniu odpowiedniego questa jego zaklęcia leczące były by intensywniejsze i mógłby on wyuczyć się nowych zdolności leczących, np bryza na wszystkich z drużyny. Miałby on mniejszy atak, jego ataki magiczne były by słabsze (aby zachować bilans) a leczenia silniejsze. Dodatkowe zdolności były by pożądane w walkach z bosami i pvp teamowym. Inny mag mógłby wykonać quest na maga bitewnego, który byłby odwrotnością hellera i tak jak wyżej indywidualne zdolności ofensywne lecz słabsze leczenia. Woj również mógłby miec dwie drogi rozwoju. Typowy Tank, pożądany na bosy ze zdolnościami prowokacji lub podnoszeniem obrony wszystkim w druzynie i lub słabszym atakiem i odwrotnie typowo ofensywny wojownik.

    Podpiszcie to pod jaką chcecie grę lecz uważam, że to da smaczek grze.
    Takie rzeczy robisz odpowiednio ustawiając uzbrojenie i zdolności.

  15. #15
    Kruczysko
    Konto usunięte
    Takie rzeczy robisz odpowiednio ustawiając uzbrojenie i zdolności.
    Nie zgadzam się. Nie mówie o odpowiednim buildzie lecz o konkretnych różnicach w postaciach, odpowiednie zdolności, itemy i siła statystyk. Odpowiednio, Atak na poziomie 100 u woja Tankera (nazwa przypadkowa) nie będzie tak samo silny jak identyczny atak u woja berserkera (również przypadkowa nazwa).

    Pisze o wielu drogach rozwoju, które charakteryzowały by się unikalnymi zdolnościami, itemami, questami itp. UROZMAICENIE z zachowanym balansem

    Czy takie coś uzyskasz odpowiednio rozdając statystyki :>??

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •