Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Osłony

  1. #1
    Kubala
    Konto usunięte

    Osłony

    Więc tak.
    Może zrobicie tak, że jak ktoś zastosuje osłonę, dajmy na to - magiczną, to zwiększają mu się obrażenia fizyczne i na odwrót.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Osłonka jak nazwa wskazuje ma bronić, osłaniać, czyli zmniejszać otrzymywane obrażenia.

  3. #3
    Kubala
    Konto usunięte
    Osłona magiczna zmniejszałaby obrażenia magiczne, a zwiększała fizyczne. Nie o dużo, 5-10% na przykład.

  4. #4
    Dorexx
    Konto usunięte
    Osłona ma przed czymś chronić, a nie zwiększać atak. Od tego mogą być inne "zwiększaczki"

  5. #5
    QSQ
    Konto usunięte
    Walka teamowa, używa się osłony, która w ogóle nie pomaga Bo zmniejsza obrażenia od siły, a zwiększa od magii

  6. #6
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubala Zobacz post
    Więc tak.
    Może zrobicie tak, że jak ktoś zastosuje osłonę, dajmy na to - magiczną, to zwiększają mu się obrażenia fizyczne i na odwrót.
    A jakieś uzasadnienie?

  7. #7
    Jedyne co bym zrobił z osłonami to uniemożliwił używania dwóch na raz. Jedna powinna wykluczać drugą. Byłoby ciekawiej ;>

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Ja bym dał limit na 2 osłony :P
    A teraz mozna uzywac 2 na raz? Daje to 2x więcej osłony niż jedna czy trwa osłona 2x dłużej? chyba że mówisz o magicznej i fizycznej... tylko jesli mówisz o mag i fiz to po co zabraniać użycia 2 na raz? przydają się jedynie przy walce teamowej, a jeszcze nie widziałem żeby te walki były dla kogoś tak wazne że uzywałby osłon :P

  9. #9
    Tak miałem na myśli aby fizyczna wykluczała magiczną i odwrotnie.

  10. #10
    Kubala
    Konto usunięte
    Cytat Napisał mnietuniema Zobacz post
    A jakieś uzasadnienie?
    Walka z wywerną. Ona stosuję osłonę fizyczną na graczy z atakiem fizycznym. Gracze z atakiem magicznym zabierają jej trochę więcej hp. Podobnie w walce drużynowej.

  11. #11
    Dalej nie rozumiem, dlaczego stosowanie jednej osłony miałoby wzmacniać jedną obronę, a osłabiać drugą...

    I to jeszcze zmieniać to tylko dlatego, ze z Wywerną macie problemy? No proszę...

  12. #12
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Ja tak na te wywkowe osłony nie narzekam. Niejeden raz dzięki nim się wygrało, bo team dostał turę na pozbieranie się po wcześniejszych atakach.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •