Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Notatki

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159

    Notatki

    Otóż myślę ze dobrym pomysłem było by wprowadzenie notatek w grze, tzn coś na zasadzie prezentacji - ale tylko właściciel postaci widzi co tam napisał

    Krótko zwięźle, i na temat mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi.
    Jak było to proszę o link, a temat do kosza.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...hlight=notatki

    W sumie nie została tam wyrażona opinia admina, ale został wrzucony do "odrzuconych". Ja nie mam zdania.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=2435&dateline=1426333 822[/SIGPIC]

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Są:
    -kartki
    -Windowsowy notatnik
    -Windowsowy Microsoft Word
    -blogi
    itp. itd.

  4. #4
    Nikon
    Konto usunięte
    Jestem za. Jak chcę coś zanotować to pisze zazwyczaj to w zeszycie. Niestety jest to mało ekologiczne. Poza tym zeszyt można zgubić i trochę kosztuje. A jak nie kupie zeszytu to może kupie MF i admini zarobią.
    Powiedzmy że co 5 gracz tak zrobi i kupi mf. Czyli 4600 graczy wyda po 3zł. Zysku będzie ponad 10 tysięcy złotych.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    musaraj - przeczytaj co napisałeś, i zastanów się jeszcze raz bo wg mnie czysta głupota, byle tylko nabić post, okej jest taka możliwość, ale wg mnie gra powinna mieć w sobie takie coś, po co robić dodatkowe pliki na pulpicie czy gdzie tam wolisz skoro takie coś może być bezpośrednio w grze?

    Czarnulka, ten przelicznik jest trochę przesadzony

  6. #6
    Myślę , że takie notatki by się przydały też dla drużyn gdzie członkowie by mogli zapisywać jakieś ważne wiadomości czy spisy eq.
    A co do notatek osobistych , to na "nie wiem".

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Zakomunikowałem tylko, iż masz wiele innych sposobów zapisania notatek, co by nie zajęło administracji i nie przedłużałoby oczekiwania na update.

    Pomysł nie jest zły, ale potrzebny bardzo to on nie jest.

    Do tego w temacie podanym przez Ashiro ADIHC1 napisał fajną, nieobciązającą administracji alternatywę.

    W skrócie
    na nie

  8. #8
    Fringe
    Konto usunięte
    przydałoby się w sumie bo na targu formularze nie pamiętają historii wyszukiwania a tak można by było zapisać gdzieś z boku

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Bez przesady, notatnik windowsowy tylko mi kompa wiesza, a i tak go używam.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    hmm Bicek podał tutaj ważny argument, który myślę ze przekona reszte do głosu.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    hmm administracja nie raczy odpisać? czy po prostu uważa to za kolejny "bez sens"

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    administracja nie raczy odpisać.
    (taka odpowiedź bardziej pasuje jeśli wybierać z przedstawionych powyżej dwóch opcji)

  13. #13
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    ja jestem na tak

  14. #14
    uranterra
    Konto usunięte
    Dobry pomysl zapisalbym sobie tam eq na poczegolne bossy i dawal po troche koledze

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •