Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Podsumowanie eventu

  1. #1
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    187

    Podsumowanie eventu

    Cześć, piszę z kolejnym tematem, a mianowicie kolejne podsumowanie eventu. Tym razem będą dwie podsumowania które odbyły się w ciągu całego jednego miesiąca i jednego tygodnia. Nie przedłużając... zapraszam do lektury! (Możecie mnie pózniej zabić za to!)
    P.S Temat miał się pojawić już w zeszłym tygodniu, ale no cóż - niespodzianki zdarzają się w życiu codziennym

    1. Petycja odnośnie Amaterasu
    2. Upominek Gremliński
    3. Kalendarz Adwentowy
    4. Yeti i losowanie
    5. Chowańce
    6. Krótkie podsumowanie
    7. Propozycje na przyszłość


    Petycja odnośnie Amaterasu
    Jak każdy z nas wie (ci którzy nie wiedzą o co chodziło z petycją - chodziło o przywrócenie starych zasad łapania Amaterasu) które zakończyło się głosowaniem:
    Na TAK - 210 głosów
    Na NIE - 122 głosów
    co daje łącznie 332 głosów co daje 63,249999% na TAK, a na NIE pozostałe 36,75% procentów.
    Ciekawe czy będzie coś robione z tym, choć wróciłbym do tego po wgrywaniu Scythe.


    Upominek Gremliński

    Krótko mówiąc mini global eventowy gdzie ma swoje miejsca w 3 mapach, łącznie 12 czyli po 4 miejscach na 3 map. Zdecydowanie pomaga w tym urządzenie - Szukator Upominka który kosztuje 40 MF w sklepie co uważam, że ta cena jest za TANIO, a przynajmniej według mnie. Ponadto ten zakup staje się nieopłacalny gdy więcej osób to kupuje i można prześledzić dokąd uda się gracz i mieć szansę dołączenia. Jaki jest w tym sens?
    Druga sprawa jest taka, że jest to praktycznie czasochłonne w wbiciu pożeracza Upominka Gremlińskiego nawet jeśli się stoi w jednym miejscu przy spawnie przez cały event. Myślę, że pora najwyższa wprowadzić jakąś zmianę wobec mini eventów globali we wszystkich eventach - pożeracze, pogromcę itd. itp. Już pojawił się taki temat.
    Kalendarz Adwentowy

    Myślę, że ten cały Kalendarz Adwentowy nagrody powinny być gwarantowane co każdy 7 dni - czyli 3 razy w ciągu całym kalendarzu możemy odebrać Upominek Świąteczny, póki co jest to fajny dodatek, raczej bym nic zmieniał poza gwarantem.
    Yeti i losowanie

    No cóż, co powiedzieć, raczej to zaskoczyło małą ilość graczy po tej całej zmianie z Burakiem, że będzie też i losowanie na Yeti (albo to jest moja opinia). Koniec końców - straciło to klimat z całą bieganiną za Yetim po całej mapie, a tylko wyskakuje z tych malutkich dziur jak jakiś Dzikus z zarośla i żąda czegoś. Nie ma co przeciągać ten temat, bo był ono zakończony i raczej już to nie podlega dyskusji gdyż Tomi wyjaśnił całą sprawę. Ale kto wie? Może przywróci starą zmianę jak wykryje ten cały "PROBLEM'.
    Chowańce (ciąg dalszy)

    Raczej większość z nas oczekiwało zmiany z chowańcami, ale dalej bez zmian z czego jesteśmy zawiedzeni tym całym faktem.
    Krótkie podsumowanie

    No kochani, zrobiłem tak jakby krótkie podsumowanie, bo nie ma co dodawać gdyż nie było praktycznie nowych nowości poza Świątecznymi Upominkami 7 MF do sklepu i jednorazowy zakup 200 MF jakąś kolekcjonerkę z sklepu.
    Propozycje na przyszłośc


    Tematy które warto poruszać do propozycji ----
    MATEMATYKA
    STARY DZIADEK
    SKLEPIKI EVENTOWE
    FAJEWERKI (no sorry, ale żeby duże i średnie fajewerki za MF? Wiem, że to jest od dawna, ale przydałoby się to zmienić)
    NOWE PYŁY ILUZJI
    NOWE CHOWAŃCE (dajcie chociaż żółwia)
    Welcome to my world.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    zapomniałeś dodać że dzięki tegorocznemu eventowi, cena karty upominka spadła z rowerka ☜(゚ヮ゚☜)

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    254
    Cytat Napisał Semiramida Zobacz post
    zapomniałeś dodać że dzięki tegorocznemu eventowi, cena karty upominka spadła z rowerka ☜(゚ヮ゚☜)
    Porównaj liczbę kart bala na event oraz liczbę kart Amy na rok. Inne upominki po prostu osiągnęły swoją realność wartość, natomiast cena bala tylko świadczy o inteligencji graczy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •