Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: ulepszanie przedmiotu z ryzykiem+loteria

  1. #1
    aaar
    Konto usunięte

    ulepszanie przedmiotu z ryzykiem+loteria

    moglobysie dac ulepszyc przedmiot np.goblinowy miecz na goblinowy miecz +1 (oczywiscie trzeba zaplacic)maksymalnie do +9 jest szansa ze kowal moze zepsuc ten przedmit wiec bedzie czerwony metal 50g dodaje 20%szansy na ulepszenie,
    srebrby metal 50% szans za 100g i kolorowy diamet 100% szans na ulepszenie 250g moge byc takze loterie przeznawania ich co tydzien mozna wygrac kolorowy diament co 3 dni srebrny metal i co 12 godz. czerwony metal .u tej ktora sprzedaje miksturki mozna kupic los na czerwony metal 2 g srebrny4g a za zloty(plus dodtkowy prezent)10 g (kupujac wiecej llosow zwiekszasz swoją szanse maksymalna ilosc kupienia losu to 5 na 1 loterie

  2. #2
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Będzie kiedyś kowal u którego będziesz mógł ulepszać przedmioty.

  3. #3
    Sonya
    Konto usunięte
    Znam ten pomysł w pewnej gry...
    Myślę, że pomysł urozmaicił by tą grę, podniósłby jeszcze wartość przedmiotów. Ale mimo wszystko, jestem na nie, po potem będę narzekać, że zepsuł moje najlepsze przedmioty. :P

  4. #4
    SilverFireq
    Konto usunięte
    Według mnie to jest świetny pomysł, szkoda że pewnie zaczerpnięty z metina. A może przy ulepszaniu jak sie da więcej złota, to większa szansa na to że ulepszy bez zniszczenia ? Jestem na tak.

  5. #5
    treetin
    Konto usunięte
    moim zdaniem sie oplaca lecz bylbym na niee gdyby nie ta loteria oplacz sie ona bo bym kupil 5 losow a ile jeszcze jest nagrod >?

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Taki konkretny pomysł już był i to jest planach.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •