Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Nowa klasa postaci w mfo3

  1. #1
    SirIkar
    Konto usunięte

    Nowa klasa postaci w mfo3

    Witam.Myślę nad nową postacią w MFO 3 czyli np. łucznik lub coś podobnego.Nie piszcie że to nie przejdzie bo już taki temat może widzieliście i od razu będzie spam tymi słowami D: W większości chodzi mi po prostu o to żeby było coś nowego po za tym może więcej graczy będzie ponieważ jak pomyśleć tak o 4story to tam co drugi gracz to łucznik.Po za tym to by nawet było według mnie nie najgorsze bo wojownik,mag i łucznik to taki klasyk już nie prawda?No więc piszcie co o tym sądzicie.

  2. #2
    Fringe
    Konto usunięte
    w mfo zawsze były tylko 2 profesje i jest dobrze jak jest.Poza tym jest blokada w rozkładaniu statów i by zakłóciło balans między wojem i magiem

  3. #3
    Sonya
    Konto usunięte
    Hm, mogłoby być ciekawie, ale chyba za dużo roboty by przy tym było... Musiałyby powstać nowe przedmioty, kombinowanie nad statystykami itp. Czy szanowne szefostwo chciałoby się z tym męczyć?

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Czy dużo roboty? Praktycznie cała gra musiałaby być robiona od początku. A potem nadal by lamentowano, że za mało bo "w innych grach to paladyny i druidy jeszcze som".

  5. #5
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Gdyby było to od początku gry to mogłoby być ciekawe. Ale teraz to już za dużo pracy.

  6. #6
    Kociamber
    Konto usunięte
    Tak jak Demoniczna powiedział(a? xD) Musiało by być od początku, aczkolwiek owa profesja była by ciekawa ;] Można by było łuki wprowadzić... lecz Too LaTe

  7. #7
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Powiedział
    Ostatnio edytowane przez Demoniczna Dusza ; 04-02-2012 o 16:26

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    Ludzie się w 1278430902134325678 tematach kłócą, żeby był balans między magiem a wojem, a potem by się kłócili, żeby jeszcze łucznika zbalansować o.O

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •