Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Usługa Zastępstwo (za MF)

  1. #1
    Qorg
    Konto usunięte

    Kciuk w górę Usługa Zastępstwo (za MF)

    Witam ,

    Proponuje dodać usługę Zastępstwo - czyli jak nie będzie mnie ( np . wyjadę gdzieś ) mój kolega będzie mnie zastępował na koncie .
    To znaczy : Grałby moją postacią (oczywiście na początku musiał zaakceptować zastępstwo )

    Usługa kosztowałaby:

    Za 1 Dzień - 5 MF
    Za 3 Dni - 10 MF
    Za 7 Dni - 20 MF
    Za 14 Dni - 40 MF

    Na pewno w ten sposób zmniejszyłaby się ilość kradzieży kont(Apropo kradzieży nie wiem kto i ile kont jest skradzionych)

    W przyszłości można tez byłoby dodać pewne zabezpieczenia dzięki czemu gracz który nas zastępuje nie mógł by przesłać naszego EQ na swoje konto.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    NIE, to jest sprzeczne z Regulaminem.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Yyyy, co to ma być?

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Od razu leci pomysł do kosza po linijce:
    czyli jak nie będzie mnie ( np . wyjadę gdzieś ) mój kolega będzie mnie zastępował na koncie .

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Na pewno w ten sposób zmniejszyłaby się ilość kradzieży kont(Apropo kradzieży nie wiem kto i ile kont jest skradzionych)
    Kto normalny daje komuś hasło do konta i dziwi się, że go okradli i żabili minotarła? ;>

  6. #6
    Qorg
    Konto usunięte
    Tu chodzi o co innego.
    Chodzi o to aby nie dawać komuś hasła .
    I on by nas na koncie zastępował

    Czyli np.
    W panelu byłaby zakładka Zastępstwa . W tej zakładce - byłoby okienko gdzie pisałby "Wpisz nazwę gracza który ma cię zastępować"
    Wpisujemy i potwierdzamy(wpisując swoje hasło) . Wtedy ten gracz zobaczyłby (któremu dajemy zastępstwo) , że to my akurat daliśmy mu zastępstwo.
    A więc wchodzi w zakładkę Zastępstwa i akceptuje nasze zastępstwo . W ten sposób grałby na naszym koncie . Oczywiście byłaby blokada , że nie może przesyłać do siebie przedmiotów ani innych rzeczy .
    Ostatnio edytowane przez Qorg ; 03-02-2012 o 13:32

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    A wiesz, że te dwie rzeczy sobie przeczą? Nie można się zalogować bez hasła i loginu.

  8. #8
    Qorg
    Konto usunięte
    Jest taka gra (www.plemiona.pl) z stamtąd zaczerpnąłem pomysł

    Nie wszyscy dobrze to zrozumieliście . Myślicie , że to ja chciałem zwiększyć liczbę kradzieży ? xP
    Ostatnio edytowane przez Qorg ; 03-02-2012 o 13:38

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Pomysł jest do kitu z krótkiej przyczyny, pomijajac już nawet te łamania regulaminu - gracze, którzy ładowali sobie duzy limit energii by sie po prostu wkurzyli. Nie musze pisac dlaczego .

  10. #10
    Qorg
    Konto usunięte
    Ale ja nie pisałem " że gracz który zastępuje korzystałby w trakcie zastępstwa ze swojej energii" .
    Dobra uwaga . To wtedy gralibyśmy energią gracza którego zastępujemy

  11. #11
    Tutaj nie chodziło o granie swoją energią na czyimś koncie, a o tym, że jak masz większy limit eny to np. wchodzisz sobie co 5 dni i niewiele tracisz, a jak masz limit powiedzmy 16h, to musisz częściej wchodzić. Jak ktoś ma takowy limit za te kilka dni to zastępstwo mu niepotrzebne.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •