PDA

Zobacz pełną wersję : Hazard



Qnisher
10-04-2011, 22:11
Witam.
Moją propozycją będzie wprowadzenie jakiejś gry ( typu kostka ) dzięki czemu można by zdobywać nagrody. Taki bonus dla graczy

Benihime
10-04-2011, 22:29
narobiles sie w rpg maker xp na stronach i juz ci sie marzy wiesz ile to skryptów ? niepotrzebnych nie nalezy zgłaszac

Tomi
10-04-2011, 23:22
za jakiś miesiąc-dwa zorganizujemy nabór osób do tworzenia świata gry. Jeśli zgłoszą się odpowiednie osoby to będzie można ruszyć z dodawaniem pobocznych questów i innych dodatków jak np. NPC z którymi będzie można pograć np. w różne mini-gierki

Snake
10-04-2011, 23:27
Jak coś się pisze,mam jeszcze na dysku projekt z RPG makera 2003. Własne menu własne title [nowy całkiem start] na zmiennych się znało trochę, Własne animacje bohaterów podczas walki,i ciekawa fabuła, tylko samemu nie chce się robić.

Co do Rpg makera Xp nie przypał mi do gustu. Ale tam można ładnie się pobawić we skryptach

NightLitE
11-04-2011, 13:24
Zgadzam się z tym hazardem lecz byłoby inne wyjście :)
Można by było zrobić jakiś domek a w nim było by 2-3 NPC. jeden przy tzw. Barze :D Sprzedawałby napoje itd :) (dla urozmaicenia gry, nic by się nie działo gdyby się wypiło, tak jak w MF v2 w Karczmie w eterni był pan co sprzedawał różne napoje), drugi od gier hazardowych (było by kilka stołów gry każdy od czego innego : blackjack,poker,kości,planszówki hahahahha xD) i trzeci NPC mógłby być od jakiejś misji np :
Podchodzimy do niego i rozmowa jest o tym że on przewalił bardzo dużo pieniędzy i zostało mu 2000 G i mamy dla niego wygrać 15k g bo on nie ma szczęścia (tak gada) i gdy wygramy to idziemy do niego i on za to że wygraliśmy daje nam 5k G :)
Łatwa kasa co wy na to ?:>

Phenomenal
11-04-2011, 13:33
Heh prawie jak fallout 2 :)

Goddess Of War
11-04-2011, 14:02
Zgadzam się z tym hazardem lecz byłoby inne wyjście :)
Można by było zrobić jakiś domek a w nim było by 2-3 NPC. jeden przy tzw. Barze :D Sprzedawałby napoje itd :) (dla urozmaicenia gry, nic by się nie działo gdyby się wypiło, tak jak w MF v2 w Karczmie w eterni był pan co sprzedawał różne napoje), drugi od gier hazardowych (było by kilka stołów gry każdy od czego innego : blackjack,poker,kości,planszówki hahahahha xD) i trzeci NPC mógłby być od jakiejś misji np :
Podchodzimy do niego i rozmowa jest o tym że on przewalił bardzo dużo pieniędzy i zostało mu 2000 G i mamy dla niego wygrać 15k g bo on nie ma szczęścia (tak gada) i gdy wygramy to idziemy do niego i on za to że wygraliśmy daje nam 5k G :)
Łatwa kasa co wy na to ?:>

coś tu mi nie pasi mamy wygrać dla niego 15k a zysku tylko 5k ? : X to dla niego czysty biznes : )

BeLiaR
11-04-2011, 15:11
JA tworzyłem swoją grę ale samemu, tak jak wspominał Snake się nie chce :P. No, ale jak Tomi powiedział ze bd nabór to trzeba poćwiczyć trochę bo już się odrobinę zapomniało xP