PDA

Zobacz pełną wersję : poprawienie areny



Crypton
10-04-2011, 15:52
na chwilę obecną mało kto korzysta z areny, może trzeba by było nieco ją urozmaicić?
np. nagrody o określonych godzinach walk dla zwycięzców, jakieś bonusy, jakieś ekstra
przedmioty, które po kilku dniach tracą swoją moc (stają się bezużyteczne), dodatkowe
wyglądy postaci (np. po serii wygranych dostajemy unikatowy strój na 1 dzień jako weteran areny)
czy cokolwiek? można tu wymyślać w nieskończoność :)

Nie ukrywam, że męczące także jest czekanie na przeciwnika w polu na którym jest arena ..
całkiem fajnie by było, gdyby wyskakiwał jakiś komunikat typu "znalazł się przeciwnik spełniający
Twoje kryteria, masz 2 minuty na potwierdzenie gotowości u mistrza areny" bądź zostawianie postaci
na offline, pod warunkiem, że walka będzie tylko i wyłącznie automatyczna po obu stronach

Phenomenal
10-04-2011, 16:11
Też chciałbym aby poczyniono jakieś kroki w kierunku zachęcenia graczy do korzystania z areny. Najlepszym rozwiązaniem z podanych przez Ciebie, był by chyba dodatkowy strój lub inne nagrody dla najlepszego zawodnika areny, jednak zdecydowanie nie dla dodatkowych przedmiotów. Taki ktoś po wygranej byłby już nie pokonany dzięki dodatkowemu itemowi i dzierżył by tytuł w nieskończoność. Proponowałem też kiedyś dodatkowy ranking dla areny, ale to chyba nie wchodzi w grę.

Jestem bardzo ciekawy czy w końcu rozwinie się na ten temat jakaś konkretna rozmowa, zachęcam do wypowiadania się w tym temacie.

Chaos
10-04-2011, 16:18
Popieram ten system offline.
Ofc. Walki automatyczne.

Sam kiedyś 2 tyg temu proponowałem identyczny pomysł.

Crypton
10-04-2011, 16:28
jednak zdecydowanie nie dla dodatkowych przedmiotów.
Taki ktoś po wygranej byłby już nie pokonany dzięki dodatkowemu itemowi i dzierżył by tytuł w nieskończoność.

No tutaj się trochę zapędziłem co do areny, ale do turniejów jak najbardziej tak :)
fajnym urozmaiceniem byłby np. 7 dniowy unikat za wygraną w turnieju (konieczny jest
ogranicznik czasowy, aby uniknąć sytuacji jaka była z świątecznymi przedmiotami w MF2)

Trochę odbiegłem od tematu :)

Goddess Of War
10-04-2011, 16:42
też jestem za Tomi i Jacek brać się za Arenę ! :D

Sosna
10-04-2011, 16:50
Rzeczywiście problem jest, co nie wejdę na arenę chętnych do walki jest max 6 osób (z reguły jest ich w granicach 3), z czego żadna nie spełnia postawionych przeze mnie kryteriów. W takiej sytuacji w grę wchodzą tylko walki umówione. Można zrobić coś w rodzaju oddzielnego rankingu areny, dla najlepszych w określonym tygodniu czekałyby jakieś nagrody.

Doktor Lewatywa
10-04-2011, 17:50
Najlepsze jest to, że te ułomki stoją na środku eterni i pytają każdego o solo zamiast leźć na arenę :<

Pitazboras
10-04-2011, 18:03
Najlepsze jest to, że te ułomki stoją na środku eterni i pytają każdego o solo zamiast leźć na arenę :<
To może problemem jest za słaba reklama? Jeśli mnie pamięć nie myli, to żaden NPC w trakcie wykonywania questów o arenie nie wspomina - jeśli tylko ktoś się nie rozglądnie po Eternii, to może nawet nie wiedzieć o jej istnieniu...

Tomi
10-04-2011, 19:45
Najlepsze jest to, że te ułomki stoją na środku eterni i pytają każdego o solo zamiast leźć na arenę :<

bo solo są z wiadomym przeciwnikiem, a Arena to niewiadoma, co odstrasza.

minek
10-04-2011, 19:47
Nie dawać rankingu bez walki na arenie. Maniacy areny się znajdą a ataki na niższe lvle nie będą się zdarzać tak często.

Phenomenal
10-04-2011, 19:53
Nie dawać rankingu bez walki na arenie. Maniacy areny się znajdą a ataki na niższe lvle nie będą się zdarzać tak często.

Heh bo niby najuczciwszym rozwiązaniem było by, aby ranking PVP był tylko za walki na arenie, ale patrzmy realnie.

Na razie można by dodać stroje jako nagrodę za walki na arenie i zamieścić to jako newsa w grze, to powinno zarazem zachęcić do walk jak i uświadomić niewiedzących o istnieniu areny

Chaos
10-04-2011, 20:16
@up
Nom stroje na pewno zachęciły by do walk na arenie :P

Wiele osób z chęcią zdobyło by jakikolwiek inny strój żeby się wyróżnić z tłumu.

Phenomenal
10-04-2011, 20:17
@up
Nom stroje na pewno zachęciły by do walk na arenie :P

Wiele osób z chęcią zdobyło by jakikolwiek inny strój żeby się wyróżnić z tłumu.


Poza tym, po jakimś czasie każdy wiedział by jak wygląda strój mistrza areny i był by to lans sam w sobie :D Już widzę te wiwaty przy przechodzeniu przez miasto xD