PDA

Zobacz pełną wersję : Skrypty - użyj zdolności...



Demoniczna Dusza
16-01-2012, 10:28
Często jak ktoś prosi np. o sprawdzenie skryptu i daje kod, my wklejamy, ale możemy nie mieć niektórych ze zdolności. Wtedy nie wyświetlają się, pozostaje się domyślić lub pytać gracza. Mój pomysł to dodanie listy zdolności, znajdujemy ze wszystkich, a nie z obecnie założonych. Po prostu jakbyśmy nie mieli czegoś i dali zapisz powstałby komunikat: Część zdolności jest niezałożona. Ułatwiłoby to pomoc innym graczom albo kopiowanie dobrego skryptu od kogoś.

Noga
16-01-2012, 12:01
Dobry pomysł ja skopiowałem swój skrypt i dałem kuzynowi, gdyby mnie nie było u niego nie wiedział by co usunąć a co zostawić a jak był by taki komunikat ułatwiło by mu to samemu zrobienie.

Goddess Of War
16-01-2012, 12:05
mi się podoba tylko np , żeby te zdolności nie aktywne czy przedmioty były np na szarym tle ; )

Demoniczna Dusza
16-01-2012, 12:07
Ale żeby było wiadomo jakie zdolności, o to chodzi.

Demoniczna Dusza
24-02-2012, 15:00
Czy mogę liczyć na opinię innych? Bo widzę, że temat poszedł w niepamięć.

Marylka
24-02-2012, 15:29
Czy mogę liczyć na opinię innych? Bo widzę, że temat poszedł w niepamięć.

widać mało interesujący;P

Pomysł z szarym tłem to najlepsze rozwiązanie

Tomi
24-02-2012, 15:53
Pomysł jest całkiem niezły. Skrypty czekają na poważniejszą przebudowę więc może przy okazji i to będzie można zrobić.

TOMEK KŁAMIE GRACZY
24-02-2012, 16:55
Pomysł jest całkiem niezły. Skrypty czekają na poważniejszą przebudowę więc może przy okazji i to będzie można zrobić.

Można wiedzieć coś więcej na ten temat ? Miałbym kilka propozycji z tym związanych i myślę, że kilku forumowiczów również, jednak nie wiemy na ile pozwalają ograniczenia związane z działaniem gry oraz obciążeniem serwerów fizycznych.

Tomi
25-02-2012, 00:43
Można wiedzieć coś więcej na ten temat ? Miałbym kilka propozycji z tym związanych i myślę, że kilku forumowiczów również, jednak nie wiemy na ile pozwalają ograniczenia związane z działaniem gry oraz obciążeniem serwerów fizycznych.
Są to poprawki związane z dodatkowymi opcjami umożliwiającymi współpracę drużynową, a wiec np. uleczanie statusów współtowarzyszy, ich leczenie itp.

TOMEK KŁAMIE GRACZY
25-02-2012, 00:48
Dokładnie o tym chciałem napisać.

Czy w takim razie obecna liczba poleceń w skrypcie tj 20 będzie stanie obsłużyć nie tylko polecenia leczenia siebie, ale także zdejmowania, nakładania statusów do walk drużynowych ?

W przypadku walk z bossami gdzie wiemy jakimi zdolnościami operuje przeciwnik, może to być wystarczająca liczba, jednak w walkach drużynowych może nie wystarczyć.

Grzesiek
29-02-2012, 13:18
Z kąd wziąć kod skryptu?:confused:

TOMEK KŁAMIE GRACZY
29-02-2012, 13:22
Z kąd wziąć kod skryptu?:confused:

Po przejściu do widoku zaawansowanego w skrypcie, klikasz w przycisk Eksport/Import. Tam masz kod do skopiowania.