PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze Bossów



Demoniczna Dusza
10-01-2012, 19:20
Tak jak nazwa tematu, mój pomysł jest taki, żeby w czasie walki bossy miały ustawione, żeby co jakiś czas lub np. jak stracą określoną ilość hp odzywały się w różny sposób np. kobra syczałaby, a taki serafin lub raps mówiłyby komentarze w stylu: Zginiesz! Pożałujesz, że ze mną zadarłeś itd.
Myślę, że urozmaiciłoby walkę. Oczywiście nie wiem czy to jest możliwe do zrobienia.

Kolega Dresa
10-01-2012, 19:25
Dobre ;)

Noga
10-01-2012, 19:25
wszystko jest możliwe do zrobienia :) Tylko trochę chęci.
a jak by to już weszło to nie tylko bosy tylko również zwykłe potworki.

Ale jak dla mnie nie potrzeba komentarzy

BeLiaR
10-01-2012, 19:47
Nawet niezła bajera :P Bossy tak , potworki - raczej nie.

Koridor
10-01-2012, 19:53
Pomysł mi się podoba i do potworków również można by zrobić coś takiego, ale oczywiście nie dla wszystkich, tylko np. humanoidów.

BeLiaR
10-01-2012, 19:54
Albo dla unikatowych potworków

Demoniczna Dusza
10-01-2012, 20:00
Tak, już widzę błotnistą czaszkę: Skoro jesteś ode mnie silniejszy to zginiemy we dwójkę! - i wybucha :)
Albo dzban zaatakowany atrybutem: A myślałeś, że jesteś taki cwany!
To by było niezłe.

Doktor Lewatywa
10-01-2012, 20:03
Super, co najlepsze sam wpadłem kiedyś na ten pomysł, ale jakoś zapomniałem go dodać :D Póki co, chyba tylko ja gadam do bossów w trakcie walki :D

musaraj
10-01-2012, 20:08
Ja też, czity ;>

TufuTufu
10-01-2012, 23:04
Ja sądzę, że z początku to będzie ciekawe, ale wiadomo, że do potworów nie będzie przypisana niezliczona ilość kwestii. Po jakimś czasie stanie się to rutynowe, powiedziałbym wkurzające. Z całym szacunkiem, ale mnie się nie podoba.

Koridor
10-01-2012, 23:21
Wydaje mi się, że możliwe byłoby dorobienie (jeśli takie wypowiedzi by powstały) szansy na jakąś tam wypowiedź przy spełnieniu warunków :P Niektórzy możliwe, że oglądaliby walki tylko po to, by przeczytać mega rzadki tekst. Co prawda z czasem i poznaniem wszystkich również takie znudziłyby się, jednak zapewne gracz do tego czasu zmieniłby masowo bite potworki - byłyby za słabe :D

Tomi
10-01-2012, 23:44
Do bossów fabularnych nawet niezłe urozmaicenie. np. Thanarg się z nas naśmiewa itp.
lub jakieś podpowiedzi w walce z potworem uni.
Na pewno tylko w wyjątkowych walkach, a nie w każdej.

El Fortuno
11-01-2012, 21:59
Super, co najlepsze sam wpadłem kiedyś na ten pomysł, ale jakoś zapomniałem go dodać :D Póki co, chyba tylko ja gadam do bossów w trakcie walki :D

Wiesz ile razy mówiłem tej błotnistej czaszce żeby mi dropła szmatę a zmywała mnie zabójczą ciszą.... a i szaty też nie dropła :D

Pomysł ciekawy :)

Demoniczna Dusza
12-01-2012, 11:32
Wydaje mi się, że możliwe byłoby dorobienie (jeśli takie wypowiedzi by powstały) szansy na jakąś tam wypowiedź przy spełnieniu warunków :P Niektórzy możliwe, że oglądaliby walki tylko po to, by przeczytać mega rzadki tekst. Co prawda z czasem i poznaniem wszystkich również takie znudziłyby się, jednak zapewne gracz do tego czasu zmieniłby masowo bite potworki - byłyby za słabe

Właśnie też o tym myślałem np. hp< 2000 powiedz .....
Albo przy czasze i dzbanie takie komentarze jak już pisałem przykłady. Bo na razie wszystkiego dowiadujemy się przed walką, a np. serafin mógłby w trakcie walki mówić nam, że niedługo będzie wielkie odrodzenie itd.

Doktor Lewatywa
12-01-2012, 17:41
Najlepiej komentarze:
Na początku walki
Po nałożeniu statusu na przeciwnika
Przy ciosie krytycznym
Po zabraniu połowy hp
Przy użyciu specjalnej zdolności
Przed śmiercią
Przy chybieniu w bossa.

Montenik
15-01-2012, 00:56
Dobre ;)
Twoja wypowiedź jest dobrze opisująca twoje zdanie na ten temat a za razem długa i dobrze skonstruowana, bezbłędna jak i powalająca na kolana. Gratuluje tak dobrego posta.

Co do propozycji to całkiem fajnie było by zabijać bossy tylko po to aby zobaczyć co powiedzą. Z resztą później można się z nich nabijać myśląc "Haha mówił ciągle, że wygra a przegrał"