PDA

Zobacz pełną wersję : Kolorowe wypowiedzi na czacie, czat targowy i więcej kanałów płatności



NightLitE
08-04-2011, 19:54
Siemka.
1.Wpadłem na pomysł aby był itemek lub coś innego co mogłoby pozwolić na pisanie pogrubionym/kolorowym tekstem na czacie głównym jeżeli zaznaczymy taką opcję.
Np : Piszę sobie normalnie na czacie, chcę coś sprzedać lub kupić to zaznaczam opcję jakąś tam i pisze na fioletowo na przykład i wybieram czy wiadomość ma iść na cały świat, ma być pokazana tylko w mieście czy coś itd :)
Item lub co innego możnaby kupić za 10 MF ( tylko przykład) ;P
Wiadomość można wysyłać raz na 2-3 minuty. Koszt np 50G.

2.Więcej form płatności : Paysafecard,przelew,karta kredytowa :)


Chyba druga propozycja była już ale napisałem ;p

Qwiker
08-04-2011, 20:00
za duży spam by był wg mnie. lepiej zrobić:
a) oddzielna zakładkę w czacie
lub
b) specjalny dział na forum

NightLitE
08-04-2011, 20:02
Wiesz, gdyby była oddzielna zakładka na czacie to część osób by zaglądała a część nie ;p

Chaos
08-04-2011, 20:10
itemki za pkty MF?
nieeee!!!

NightLitE
08-04-2011, 20:17
sorry ale źle chyba zrozumiałeś. Nie napisałem propozycji Itemki za MF tylko Item albo jakaś zdolność czy coś tam co pozwala nam napisać na kolorowo na cały świat bądź wybrany rejon jakąś wiadomość . Np na cały świat : "Kupię amulet kajana za 105k pisać na priv" gdy to napiszemy możemy następną wiadomość napisać za 2-3 minuty. Nie koniecznie za MF. Może być też za 100k G albo też co innego.

ADIHC1
08-04-2011, 20:41
Na spamowanie w kolorach tęczy nie masz co liczyć ;)

Kartą kredytową możesz zapłacić już teraz. PSC nie ma i to pytanie do Jacka czy będzie (przypuszczam, że nie bez powodu ta forma płatności została wycofana w v2 i w v3 też jej nie będzie).

Jacek
08-04-2011, 20:59
PSC raczej nie będzie. Nie było i tak specjalnie popularne a sporo tym problemów.

A co do tych wiadomości kolorowych do wszystkich: będą dla adminów ;]
Dla zwykłych śmiertelników zrobi się kanał Targ

ADIHC1
08-04-2011, 21:13
Dla zwykłych śmiertelników zrobi się kanał Targ
To i tak nic nie da. Spamuje się tam, gdzie jest najwięcej graczy, a tych jest (i zawsze będzie) najwięcej na głównym kanale.

Jacek
08-04-2011, 21:18
główny kanał działa tylko w zasięgu wzroku. Kanał trade by widzieli wszyscy i głównie zainteresowani. W Tibii to działało.

ADIHC1
08-04-2011, 21:20
To zmienia postać rzeczy. Byle gracze byli świadomi, że jest to globalny czat (informacja podwieszona bezpośrednio na czacie?).

Jacek
08-04-2011, 21:26
Się powiadomi przed otwarciem. Bo ten czat się będzie otwierać plusem. Zrobi się jeszcze ograniczenie 1 wiadomość na minutę i będzie dobrze.

Val Gaav
08-04-2011, 21:26
za ogolnym kanałem handlowym jestem jak najbardziej i najlepiej jakby to był czat z pamięcią wypowiedzi do ok 18h oraz z blokadą jeden wpis na 10 min żeby zabezpieczyć się przed floodem oraz przydało by się opcja moderacji dla kilku osób sprowadzona do guzika kick na 24h za zaśmiecanie , wulgaryzmy , zwykłe rozmowy nie związane z handlem

ADIHC1
08-04-2011, 21:27
No to bajer ;)

NightLitE
11-04-2011, 13:19
Dobra jestem za tym kanałem handlowym :) To jest good plan xD
Jeszcze jedno, Jacek napisał "Się powiadomi przed otwarciem. Bo ten czat się będzie otwierać plusem. Zrobi się jeszcze ograniczenie 1 wiadomość na minutę i będzie dobrze. "
A może by zrobić tak, że gdy wciśniemy + wyświetla nam się okienko i tam byśmy mieli opcje takie jak :
Otwórz:
Kanał Handlowy, Kanał Główny, Kanał prywatny z graczem... (po wciśnięciu tej opcji dopiero wpisujemy nick gracza), i inne takie tam ^^

Phenomenal
11-04-2011, 13:22
A za słowo sprzedam albo kupię na czacie głównym, ban na czat na 24 h :D

NightLitE
12-04-2011, 09:41
lepiej zrobić ostrzeżenia :) za 1 ostrzeżenie nic się nie dzieje, drugie ostrzeżenie ban na 6 godzin na czat a za trzecim ostrzeżeniem ban od 24h do 48h w zależności ile razy ktoś będzie pisał sprzedam/kupię na innym czacie niż kanał handlowy ;PP