PDA

Zobacz pełną wersję : Skrypty



eRay-W1
30-12-2010, 16:50
Proponowałbym zrobić w skryptach inteligencji taką opcje żeby do każdego rodzaju walk można było przystosować oddzielny skrypt, bo na przykład ja na graczy mam inny a na potwory inny. Nie wspomnę już o tym, że są jakieś błędy i przełączają się same. I dodanie opcji czym ma atakować:
Atak fizyczny: x %
Ziemia ** : x %

Bo tak to trzeba kombinować poleceniami.

Tomi
30-12-2010, 17:32
Proponowałbym zrobić w skryptach inteligencji taką opcje żeby do każdego rodzaju walk można było przystosować oddzielny skrypt, bo na przykład ja na graczy mam inny a na potwory inny. Nie wspomnę już o tym, że są jakieś błędy i przełączają się same.
Masz profile ekwipunku do dyspozycji - możesz cały zestaw "ubioru" łącznie ze skryptami przygotować sobie na każdą okazję.
I jak masz jakiś błąd to OPISZ GO w odpowiednim dziale. Co to za tester, który błędów nie raportuje...



I dodanie opcji czym ma atakować:
Atak fizyczny: x %
Ziemia ** : x %
Bo tak to trzeba kombinować poleceniami.

Wszystko to i dużo więcej można uzyskać. Tu akurat polecam warunek "Losowo %" ewentualnie "Ja->wykonane tury->podzielne->liczba x" żeby dane zaklęcie było co dokładnie x tur.
Nie chcesz kombinować to na manualu jedź albo poproś kogoś o pomoc ;]

Tomi
04-01-2011, 21:45
Postaramy się przygotować też drugi, bardziej przystępny szablon inteligencji dla osób, którym sprawia ona trudność.
Będą tylko podstawowe opcje - % użycie posiadanych komend ofensywnych, oraz dwa podstawowe warunki leczenia.

Gdy moje HP spadnie poniżej liczba użyj: X
Gdy moje MP spadnie poniżej liczba użyj: Y

proste w zrozumieniu i na podstawowe expienie pewnie wystarczy.