PDA

Zobacz pełną wersję : zablokowanie profili lub ich naprawa



Iksniwals
25-12-2011, 23:56
proponuje ich całkowita likwidacje mianowicie są błędy
które mimo zmiany zapamiętują poprzedni profil.
ja dziś straciłem 14pkt. rank. ja mam [cenzura] na rank czy cokolwiek lecz taka sytuacyjna jest kpiną.
Atakowałem dawnego kolegę i w razie potrzeby miałem dać mu remis.

https://mfo3.pl/game/report.php?bid=30925548&vpid=17333&vtid=0

ReveL
26-12-2011, 04:46
No błędy są ale po co od razu usuwać ,najlepiej jakby to poprawili bo sam nie raz miałem takie akcje

Tomi
03-01-2012, 20:18
Jeśli chodzi o zmianę profilu to pierwszeństwo ma zawsze profil wybrany w okienku bójki/pojedynku, profil w prawym panelu jest wtedy ignorowany (i jego zmiany).

Przygotowujemy pewne modyfikacje:
-w oknie bójki/pojedynku będzie domyślnie wybrane "nie zmieniaj", co będzie odpowiadało profilowi wybranemu aktualnie w prawym panelu i wtedy to on ma pierwszeństwo. Będzie więc można albo ustawić konkretny profil w oknie bójki/pojedynku, albo zostawić tam "nie zmieniaj" i zmienić profil w prawym panelu (o ile zachodzi taka potrzeba).

-zablokujemy zmianę profilu strzałkami, bo często nieświadomie w ten sposób jest zmieniany podczas chodzenia myszką.

-czasami może wystąpić sytuacja, że wizualnie profil się zmienia (select przerzucony), ale informacja o jego zmianie nie dociera do serwera (zerwanie połączenia itp). Może uda się zrobić komunikat ostrzegający przed tym.

W międzyczasie były jeszcze błędy z brakiem odświeżania zdolności w poszczególnych profilach, ale to jest już poprawione.

Jacek
04-01-2012, 13:24
Opisane przez Tomiego zmiany są już w grze.