PDA

Zobacz pełną wersję : Mag- poczatek.



Chihakuryu
23-12-2011, 21:54
Witam,
Gram dopiero od 2 dni i mam kilka pytan:
- na co zwrocic szczegolnie uwage magiem ?( chodzi o atrybuty)
- jakie zdolnosci brac ? chodzi mi o ataki z zywiolow bo z tego co widzie sporo osob ma kilka skilli a nie lepiej 1 skill i go wymaxowac ?
- jaka zdolnosc jest najmocniejsza ?(magiczny pocisk,wiatr,lod,ziemia,ogien)
- jakie eq kompletowac ?
Z gory dziekuje :)

Doktor Lewatywa
23-12-2011, 21:59
1. Wszystko byle nie używać 2 przeciwnych atrybutów takich jak ziemia - wiatr i lód - ogień.
2. Ataki żywiołami są dla woja, a zdolności trzeba jak najwięcej (leczenia, trujacy pocisk, normalizacja, bryza, odbicie, mega leczenie, drenaż i wiele innych)
3. Zależy od atrybutów, tylko pocisk jest bez atrybutu
4. Każde ze znaczkiem unikat, bądź z dużym bonusem czyli +2/+3. A unikat z takim bonusem to już cudo.
Proszę uprzejmie :)

Mita bank
23-12-2011, 22:00
1. żeby sie nie gryzły, wbijając lód, ogień ci maleje, wbijając ziemie, maleje ci wiatr ;] jak używasz 2 zaklęć to ogień/lód i ziemia/wiatr, nie łącz np. ognia z lodem
2. zdolnosci, jesli chodzi o zaklęcia to tak jak pisałem, możesz 2 brać takie żeby sie nie gryzyły, a jesli chodzi ci o zdoności to póki co leczenie1 i na 10lvl drenaż :)
3. magiczny pocisk ma słabe dmg ale jest bez atrybutu więc nikt nie może się an ciebie przygotować, opłacalne na PvP na wyższych poziomach (30-40), reszta zaklęć jest taka sama, ich siła zalezy od stat, różdżki, atrów i gwiazdki zaklęcia ;]
4. w dziale projekt MF są spisy eq, obok tez napisane skąd wypada, na start gry nie opłaca sie szukać najlepszych drogich itemków bo zaraz i tak podniesiesz poziom i staną się słabe ;)

Darko
23-12-2011, 22:00
wybierz 2 atrybuty, z których będziesz atakował wiatr/ziemia i ogień/lód
"skille" jak to je nazywasz żaden chyba nie ma atrybutu, mają za to od początku przypisane obrażenia magiczne
aha... zdolności, masz na myśli zaklęcia... no to powiem ci tak... siła każdego z nich zależy od atrybutu jaki posiadasz (ogień - ogień, etc. etc.) magiczny pocisk jest zaklęciem bez atrybutu (zawsze bije za 100% dmg)
kompletuj eq, które ci odpowiada, proste (największą moc i potencjał mają ofc unikaty)