PDA

Zobacz pełną wersję : Hybryda?



Viekuisty
07-04-2011, 20:43
Chciałbym stworzyć postać hybrydowa, która opiera się na takiej taktyce: atakuję z łapy, ale używam też czarów (nie ofensywnych) np. leczenia. Czy taka postać ma szansę bytu w PvP i PvE. No i takie pytanko jeszcze: jakie są pozostałe zdolności, które możemy nabyć? (albo czary)

Pitazboras
07-04-2011, 23:19
Co prawda nigdy nie byłem pro w PvP, więc może nie powinienem się wypowiadać, ale sam stosuję póki co zbliżoną taktykę i wydaje mi się, że sprawdza się całkiem nieźle. Leczenie 1 w tej wersji gry jest naprawdę skuteczne dla wojowników, a punktów w magię nie trzeba dużo, żeby się go dało używać.
Pozostałe zdolności, które ja dostałem to Ożywienie (do walk drużynowych) i Burza Błyskawic (atakuje wszystkich przeciwników), jednak zdecydowanie najczęściej używam właśnie leczenia.

Kasej
07-04-2011, 23:48
Vikuisty, Pytasz czy tym sposobem da radę,... a ja ci odpowiem, bez tego nie dasz rady :P Nie widziałem jeszcze woja który by sie nie leczył :)

Krycha
08-04-2011, 00:04
Tylko, że wojownik na 20 poziomie to taka cwana bestia, że założy magiczny krzyżyk i da 1 pkt w MP(albo trafi krzyżyk z plusem który będzie dawał 12 MP) co mu da dwa leczenia leczeniem ***, potem sie odnowi miksturą odnowienia i zarzuci sobie kolejne, do tego będzie miał mane na takie rzeczy jak trujący pocisk. Zanim dasz coś w manę przejrzyj dokładnie dostępny ekwipunek i układaj statystyki pod niego z myślą, że go zdobędziesz.

Chaos
08-04-2011, 01:09
@Pitazboras
burza błyskawic jest dla magów.
Jej odpowiednikiem dla woja jest multi atak.


@topic
Tak, opłaca się dawać w MP wojem ponieważ będzie mógł się leczyć i używać wielu zdolności:
-drenaż
-kuracja
-mega leczenie (drużynowe leczenie)
-trujący atak
-ożywienie

-multi atak (nie zabiera many)

EibosS
08-04-2011, 22:06
A co daje ten dreanż ? bo mam właśnie to za pokonanie Tych nietoperzy xd

Chaos
08-04-2011, 22:31
Drenaż działa w ten sposób że zabiera przeciwnikowi 30% hp i daje go tobie :P
bardzo przydatne gdy już nie masz się czym leczyć :)