PDA

Zobacz pełną wersję : Itemki.



Chaos
07-04-2011, 19:37
Witam

niewiem czemu,
ale część przedmiotów w moim poradniku jest nie widoczna

np. ten przedmiot:
https://mfo3.pl/game/view.php?t=ga&id=39486


Widać że coś tam jest, bo widać białe pole, ale nie chce się wyświetlić.
Można coś z tym zrobić?


No chyba że to wina mojej przeglądarki.
Jeśli wy coś widzicie to piszcie

ADIHC1
07-04-2011, 20:28
Strona z tym przedmiotem w ogóle się nie ładuje. Może przedmiot został sprzedany w sklepie?

OK, nie, wydaje mi się, że to jakiś problem z ładowaniem zawartości ramek. Ale tutaj niestety nie potrafię pomóc.

Jacek
07-04-2011, 20:35
To problem ze skryptem. Poprawię wkrótce.

Chaos
07-04-2011, 21:06
Strona z tym przedmiotem w ogóle się nie ładuje. Może przedmiot został sprzedany w sklepie?

OK, nie, wydaje mi się, że to jakiś problem z ładowaniem zawartości ramek. Ale tutaj niestety nie potrafię pomóc.


Możliwe bo ten przedmiot był z targu.
Ale inny przedmiot który też zniknął był z mojego plecaka,
nawet noszę go teraz na sobie.

Chaos
11-04-2011, 20:41
Witam
znowu mam problem z obrazkami.

Kilka obrazków z tego tematu znowu sie chyba wykasowało,
bo ich nie widać (przynajmniej ja nie widzę).


Może jakiś admin wejdzie w mój temat i sprawdzi czy dobrze te obrazki dodałem?
Bo już sam nie wiem jaka jest tego przyczyna.

https://forum.mfo3.pl/showthread.php?815-Unikaty&p=6636#post6636

ADIHC1
11-04-2011, 21:08
Po prostu ten błąd nie został jeszcze naprawiony. W ogóle zdaje się, że Jacek planuje większe zmiany w stronach przedmiotów - obecnie są za ciężkie, przez co za wolno się ładują.

Kasej
11-04-2011, 21:16
wolno? to mało powiedziane, wg mnie jest za dużo niepotrzebnych zapytań, które można napisać krócej.

Snake
11-04-2011, 23:09
Tez tak mam jak przeglądam czasami EQ na forum i to sporo tego. może lepiej robić zdjęcia niż linka dawać bezpośrednio z gry

Tomi
11-04-2011, 23:50
Obecny sposób nie jest najszczęśliwszy, ale ma jeden olbrzymi plus: nie trzeba modyfikować skryptu forum, a dane są zawsze zgodne z grą.
Same strony itemków mają zostać poddane odchudzaniu, co powinno poprawić sytuację, ale to nadal będzie po jednym zapytaniu do serwera dla każdego itemka, co jest podyktowane taką, a nie inną implementacją (bez ingerencji w forum).