PDA

Zobacz pełną wersję : Zdoloności woja ; pkt MF



Billy Talent
21-12-2011, 09:12
1.niedługo wbije 30 lvl i nie wiem jakie zdolności kupić:
bryza
pomyślność
precyzja
refleks
cios topora ?

2.któreś z nich włączają się automatycznie przy starcie walki (bez rzucania) ?

3.co się stanie jak kupie bryzę co potrzebuje 50 mp a ja mam 40 ?

4.ma ktoś raport z walki z cios miecza,włóczni itp. ?

5.jak się sprzedaje pkt mf? jaka jest prowizja? za ile mogę sprzedać 5 mf żeby nikt mnie nie oszukał ;p ?
prosiłbym o dokładną instrukcje...

z góry thx

aich
21-12-2011, 09:21
1.
Kup bryzę, pomyślność, precyzje, refleks, Krytyczny Cios i Normalizację(Normalizacja jest bardzo droga, więc pewnie kupisz ją później).
2.
Żadne zdolności nie włączają się automatycznie, niektóre eq ma statusy zdolności na kilka tur
3.
Tak, będziesz musiał dać 5pkt. w MP.
4.
Nie widziałem, ale pewnie ktoś ma(praktycznie nikt tego nie używa).
5.
MF sprzedaje się za pomocą opcji Handluj, prowizja wynosi 10%, czyli w przypadku 5MF będzie 1MF prowizji, cena 1MF - to około 15k.

Jeahok
21-12-2011, 09:22
@up: -.- <groźne spojrzenie>
1. najlepiej wszystkie (chociaż cios topora zbędny; najważniejsze to chyba bryza i refleks z tych co wymieniłeś)
2. automatycznie przy starcie statusy nadawane są tylko z uzbrojenia(czyli odp. nie)
3. jak potrzebuje 50 mp to musisz zwiększyć do 50 bo inaczej nie użyjesz, z resztą wojownik powinien mieć tyle many aby starczyło na dwukrotne użycie zdolności leczenia bez ładowania many
4. ja nie mam i nie widziałem za bardzo żeby ktoś z tego korzystał, chociaż w niektórych sytuacjach może być fajny bajer
5.prowizja 10%, od 5mf będzie to pewnie zaokrąglone do 1 mfa (więc kupując 5mfów będziesz mógł sprzedać 4) ... Mogę od ciebie kupić te 4 za 20k :rolleyes:

@down: co do pkt 4 to chodziło raczej o ukazanie efektywność zdolności "cios topora" zmieniającej atrybut ataku

ReveL
21-12-2011, 10:03
1. Pomyślność jest zbędna
PvE;Normalizacja,Poświęcenie,Mega Leczenie to są najważniejsze
PvP;Normalizacja,Bryza,Refleks,Krytyczny Cios
Reszta(mniejsze niż 30lvl ale wazne);Trujący atak,Drenaż

2.Te statusy musisz użyć podczas walki ,automatycznie przy starcie włączają się tylko te z eq (np. zielona szata -auto 3tury obr mag.)

3.Dobij poziom i dodaj żebyś miał 50/54

4.Jeżeli ci chodzi o to co ja myślę to łap linka ; https://forum.mfo3.pl/showthread.php?2934-Jak-rozr%C3%B3%C5%BCni%C4%87-bro%C5%84-woja.

5.Mf możesz kupić za pomocą handlu z drugą osobą lub kupić przez sms/przelew ,no i czasami są jakieś konkursy to możesz coś wygrać ;p
Prowizja jest na zasadzie <=10mf = 1 mf,<=20mf = 2mf itd. czyli jak dajesz mniej niż(lub równo) 10mf to prowizja 1 etc.
Rozumiesz?

Billy Talent
21-12-2011, 10:11
w 4 chodziło mi o raport z walki z użytą zdolnością 'cios topora' bo droga a nie chcę marnować golda :)

5.ale w co kliknąć ? jak handlowałem to były tylko zakładki z przedmiotami i eq z tego co pamiętam...może jakiś screen ?

a i czy jest jakaś zdolność dla woja ,która nie potrzebuje many ?

Jeahok
21-12-2011, 10:12
Masz pole tekstowe obok pola do wystawienia złota...

ReveL
21-12-2011, 10:37
w 4 chodziło mi o raport z walki z użytą zdolnością 'cios topora' bo droga a nie chcę marnować golda :)

5.ale w co kliknąć ? jak handlowałem to były tylko zakładki z przedmiotami i eq z tego co pamiętam...może jakiś screen ?

a i czy jest jakaś zdolność dla woja ,która nie potrzebuje many ?

4.Cios topora jest zbędny
5.na ekranie na środku jest takie pole i tam wpisujesz ile golda i mfów

Jedyna (chyba) zdolność która nie potrzebuje many to multi atak https://mfo3.pl/game/view.php?t=ab&id=6
____
łap screena
https://i1125.photobucket.com/albums/l586/Ziolekx/Handel-2.jpg

Billy Talent
21-12-2011, 10:59
dzięki wszystkim za odpowiedzi :)