PDA

Zobacz pełną wersję : Staty woj lvl 39



Sano
18-12-2011, 13:16
Mam trochę lekki problem lub pytanie, a więc mam woja 39 lvl staty zaraz podam ale chcę żebyście mi powiedzieli w co wpakować 10pkt i jakie eq lub ewentualnie reset mogę zrobić. Chciałbym mieć staty dobre na serafina dodam jeszcze, że nie pokonałem przeklętej nimfy (wiem cienko może bym pokonał ale jakoś ostatnio czasu nie miałem więc tylko expić wpadałem).

Staty:
HP-85
MP-27
ATAK-80
OBRONA-50
OBRONA MAGICZNA-44
SZCZĘŚCIE-70
SZYBKOŚĆ-84

EQ:
ręce-rękawice specjalisty, dzida, katowski miecz
głowa-ogrzy hełm +2, wygodny kapelusz +2
ciało-peleryna kostuchy
nogi-skrzydlate buty, podkute buty
dodatki-ogrzy wisiorek, pierścień życia +1, gotycki pierścień +1, bransoleta mnotaura

Zdolności (nie wszytkie ale te co są potrzebne dla woja): Leczenie 1 i 2, trujący atak, ożywienie, pomyślność wszystkie są na max gwiazdek dla mojego poziomu

Gemy: 2x Obrona *****, 2x Obrona magiczna *****, 4x hp plus *****, celnośc ***, atak *****, 3x szybkość *****, mam jeszcze miecz, opal, rubin, lód, mp i bierność nie wszystkie na maxa ale te racze j sę nie przydadzą na serafina :P

Poradźcie mi co sprzedać/kupić jakie staty czy może reset zrobić dodam jeszcze, że atrybuty fizyczne mam miecz na 25% i topór na 10%, a z magicznych to ziemia na 15%, a ogień 18%

ReveL
18-12-2011, 13:22
Statystyki ujdą.
Jak masz kase to dokup ;normalizacje,poświęcenie,drenaż i kompletuj już eq i zdolności na 40lvl.
Więc dobij 40lvl dokup te eq bo już ci się nie opłaca kupować na 38lvl.
Na 40lvl spokojnie rozwalisz serafina i nimfe ;)

Jak wbijesz 40 to daj 8 w szybkość i 2 w obrone fiz

btw. mam parę nie potrzebnego ekwipunku na 40 więc pisz ;p

musaraj
18-12-2011, 13:25
@up Poświęcenie? Należy do raczej słabo przydatnych...

Statystyki masz ładne. Uzbrojenie też.
Powieneś dać bez problemu radę z Nimfą.
Z Serafinem mółbyś używać rege i osłon magicznych.

Ze zdolności, kup Normę, Drenaż i bryzę. Do tego może Ci się przydać odbicie

ReveL
18-12-2011, 13:34
up@ Poświęcenie na żółwia -.- a i jeszcze Mega Leczenie 1 i 2 się przyda
Sano a masz zamiar walczyć pvp? bo jak nie to ci się bryza nie przyda

@down
Bryza;
na kobre,ogra na 40lvl bije się bez problemu te bossy ,nawet bez bryzy
na szczurołaka ; ten mini boss przecież i tak zdejmuje automatycznie rege i osł.

musaraj
18-12-2011, 13:34
Bryza jest niezła do PvE, na kobre, ogra, szczura

Sano
18-12-2011, 19:56
Troche źle mnie zrozumieliście mam 39 lvl i jeszcze nie dodałem 10pkt do statystyk a 40lvl wbije wciągu czterech dni. Co do Normalizacji to ona cholernie droga jest chyba 600k o ile dobrze pamiętam widziałem, ale i tak żadko ją widuje. Pod pvp narazie nie zamierzam iść później dla zabawy tak ale jak narazie to nie. A tak przy okazji to wiecie czy opcja "rozdaj statystyki automatycznie" dobrze rozdaje je? Ok jeszcze jeden edit xD drenaż działa czy nie na bossy ?

Loco
18-12-2011, 20:27
Tak, drenaż działa na bossy, pamiętaj tylko, że zabiera on 5% AKTUALNEGO HP.
EDIT
w sumie to na minibossy, na bossy chyba(?) nie działa.

Flower
18-12-2011, 20:30
Drenaz dziala na bossy

Sano
18-12-2011, 20:33
ok, jeszcze jedno pytanie jakie eq zatrzymać, a jakie sprzedać i do tego jakiego bossa używać jakich gemów i ewentualnie jakie kompletnie mi się nie przydadzą i je sprzedać ?

Flower
18-12-2011, 20:34
jakiego bossa używać

Nie rozumiem

Sano
18-12-2011, 20:49
oj sorki miało być "i do tego NA jakiego bossa używać jakich gemów..."