PDA

Zobacz pełną wersję : Portal w wiekowym lesie



Doktor Lewatywa
07-12-2011, 19:08
Witam, proponowałbym dodanie portalu do tytułowej lokacji.
Byłby na pewno bardziej użyteczny niż ten w równinie błyskawic :D
Dlaczego? Ano dlatego, że grasuje tam sporo nobków, a wypada czasem pomóc kumplowi expiącemu kolejną postać lub niedawno dołączonemu do gry, a liczy się przecież czas. No i można w wolnej chwili pomagać przy tygrysach :)

Darko
07-12-2011, 19:10
po kiego, skoro jest ona przy mieście ? :o

Doktor Lewatywa
07-12-2011, 19:13
Z miasta się czasem nie chce iść, a przy udzielaniu pomocy liczy się przecież każda sekunda. No i masz portal w równinie błyskawic, który stoi i śmieszy, więc czemu ma go nie być w ciekawszym miejscu jakim jest wiekowy las :D Portal mógłby być na polanie na której pojawia się tygrys brunatny.

Shunsui
07-12-2011, 19:28
Z miasta się czasem nie chce iść, a przy udzielaniu pomocy liczy się przecież każda sekunda. No i masz portal w równinie błyskawic, który stoi i śmieszy, więc czemu ma go nie być w ciekawszym miejscu jakim jest wiekowy las :D Portal mógłby być na polanie na której pojawia się tygrys brunatny.
Tak to miejsce było by idealne.Jestem za zbudowaniem tego portalu w Wiekowym Lesie.

musaraj
07-12-2011, 19:33
NIe,bo by sie noby ukrywaly przy nim :D

Doktor Lewatywa
07-12-2011, 19:44
NIe,bo by sie noby ukrywaly przy nim :D
Z tym ukrywaniem się przy portalach też miało być coś zrobione o ile mnie pamięć nie myli.

Chaos
07-12-2011, 20:17
Z tym ukrywaniem się przy portalach też miało być coś zrobione o ile mnie pamięć nie myli.

No miało, ale cii bo to tajemnica.

Ps. Temat popieram, portal powinien być gdzieś blisko boss'a

Warrior Master
07-12-2011, 21:27
Jak i inni są za to i ja również :) Popieram żeby powstał tam portal , często sam pomagam innym m nowym , kolegom jak expią na nowych postaciach . Może na portal byśmy zrobili zżute po pare g ? hahaha eloo.

Demoniczna Dusza
07-12-2011, 21:37
Jestem za, zawsze brakowało mi tam portalu. Jak już jest przy wszystkich minibossach to czemu tam nie? Często tam idę, bo to ciekawe miejsce gdzie można pomagać słabszym w bójkach.

Mita bank
07-12-2011, 22:55
było już o tym chyba ;]
mi tam nie potrzebny, lokacja jest blisko miasta, a portal ułatwi też łapanie graczy, nie tylko pomaganie im

Jaskier
07-12-2011, 23:59
Tez jestem za.
Mysle, ze wiecej high-lvli byloby sklonnych pomagac znajomych w przypadku bojek.

musaraj
08-12-2011, 13:26
w zasadzie, to portal an błyskawicach był taki... "przykłądowy".
teraz portale sa stawiana w odległościach od miasta:

-Podmokła Polana - 6-7 energii
- Urocza Polana 4-5 energii
- Sosnowy Zagajnik - ok. 20energii
-Lochy Poziom2 - 6-7 energii
- przeklęta jaskinia - kilkanascie energii+ skałki
- Jezioro lewitujących - 7-9 eny + denerwujące skały !

Tomi
11-12-2011, 21:08
dodamy jak tylko wprowadzimy poprawkę uniemożliwiającą chronienie się w portalu

aich
11-12-2011, 23:08
w zasadzie, to portal an błyskawicach był taki... "przykłądowy".
teraz portale sa stawiana w odległościach od miasta:

-Podmokła Polana - 6-7 energii
- Urocza Polana 4-5 energii
- Sosnowy Zagajnik - ok. 20energii
-Lochy Poziom2 - 6-7 energii
- przeklęta jaskinia - kilkanascie energii+ skałki
- Jezioro lewitujących - 7-9 eny + denerwujące skały !

Jak dla mnie to podziel to przez 2 albo przez 2,5. Wystarczy Totem i jeden gem bierności i portale są nieopłacalne, ja np. obchodzę Szczurołaka,Kobre i Ogra bo wychodzi taniej:)

Co to tego portalu, wydaje mi się, że nie jest konieczny, czas przejścia skróci się o około 30s

Jeahok
11-12-2011, 23:58
dokładnie, tp jak ktoś skąpi na srebrne i oszczędza energie to starczy mieć na gryfie, przy żółwiach i w przeklętej jaskini (jak się chodzi na wampy)