PDA

Zobacz pełną wersję : Chodzenie:(



Hide
15-11-2011, 16:35
Wiem iż dużo graczy ma ten problem. Chodzi mi o chodzenie, czasami gdy idę to postać się cofa do miejsca w którym stała. Ten błąd jest najczęściej gdy przegrywamy walkę. Czasami F5 pomaga ale nie zawsze.

abiT
15-11-2011, 16:38
Mam ten sam błąd, ale mi pomaga wyjście do panelu gracza.

RiK
15-11-2011, 16:39
@Edit
A sorki. Zapędziłem się. Rzeczywiście to błąd jest. Możecie mi minusa dać za mój błąd.

Jacek
15-11-2011, 19:58
Czy mógłby ktoś wytłumaczyć lepiej na czym polega błąd?

Doktor Lewatywa
15-11-2011, 20:01
Ja to mam tak:
Idę sobie idę, nagle przestają lecieć dane (widać po symbolu w pasku zadań), a w grze nadal się poruszam. Po chwili cofa mnie do miejsca w którym byłem gdy przestały się przesyłać dane i kilka razy jeszcze mnie cofa do tego miejsca zanim wszystko się ustabilizuje.

Hide
15-11-2011, 20:06
Powiedzmy:
Przegrałam z bossem
potem cofnęłam się do miasta(Urkaden[przykład])
następnie idę kupić mikstury
idę
i idę,
a potem mnie cofa tam gdzie stałam przed pójściem na dół
albo(raz mi się zdarzyło) cofa mnie tam gdzie walczyłam z bossem.

QSQ
15-11-2011, 20:12
U mnie ten błąd występuje w paru sytuacjach.

Pierwsza:

Idę, idę i nagle walka (ustawione na auto), więc prawie nie zauważam, że była walka, a więc idę dalej, ale po pewnej ilości kroków (najwięcej to chyba z 30 było) cofa mnie w miejsce gdzie stoczyłem ową walkę. Błąd w tej sytuacji występuje w ok. 70% automatycznych walk i nie stawania po nich, tylko poruszając się dalej.

Drugi:

Idę sobie idę (nawet kicam jak czerwony kapturek), a tu nagle wyskakuje mi ładowanie z lewej strony (dodam screena jak błąd pojawi się ponownie), no ale nie zwracając uwagi na te ładowanie idę dalej, no i w pewnej chwili (po danej ilości kroków) cofa mnie w miejsce gdzie zaczęło się ładowanie.


Błąd ten przeszkadza mi w graniu, ostatnio nawet mnie wkurzał (w jednej lokacji z 10 razy mnie "przesuwało").

Przeglądarka CHROME

Jacek
15-11-2011, 21:43
Błąd po przegranej walce poprawiony.

Pozostałe błędy wynikają z problemów z połączeniem z serwerem i nie wiele mogę na nie poradzić.

@QSQ
Po walkach automatycznych (bez wyników) postać wcale się nie powinna zatrzymywać. Mi się nigdy nie zatrzymuje i wcale mnie z tego powodu nie cofa.

QSQ
15-11-2011, 21:46
Jacek, nagram filmik i Ci pokażę ten błąd.

QSQ
22-11-2011, 07:06
Chyba wiem co powodowało zatrzymywanie się postaci.

Chodząc po respie tygrysów musiałem się leczyć po każdej walce, a żeby nie trwało to długo, kiedy widziałem, że pasek życia nie jest 100% to wciskałem "całkowite wyleczenie postaci" będąc w ciągłym ruchu. Jeżeli szybko robiłem daną czynność, to postać się leczyła, ale po odbyciu paru kroków "przenosiło" ją w miejsce gdzie użyłem miksa.

Jeżeli Jacek nie rozumiesz, to napisz. Wtedy nagram filmik.

Jacek
28-11-2011, 15:31
Zrobiłem poprawki. Powinno być lepiej.