PDA

Zobacz pełną wersję : Dodanie opisu do zwojów zdolności



Knx
04-04-2011, 20:29
Przeglądając zwoje na aukcji wpadłem na pomysł aby dodać jakiś opis do nie nauczonych zwojów zdolności, ponieważ patrząc na dajmy na to Drenaż to kupujemy to na ciemno, całkowicie nie znając co on dokładnie daje.

RoLLeR
04-04-2011, 20:30
tez mnie to kiedys denerwowalo, ale w sumie to nawet lepiej ze zwoj nie ma opisu. ktos w koncu musi zaryzykowac i go wyprobowac ;p nieraz ryzyko sie oplaci nieraz nie ;p

ADIHC1
04-04-2011, 20:41
To nawet do błędów można wrzucić, bo opisy powinny być. Po prostu.

Tallyey
04-04-2011, 20:45
ale nie zbyt szczegółowe. nie będzie ile zadaje obrażeń lub zabiera mp. wtedy ma swój urok :)
A co do zwojów zaklęć, fajnie by było, jakby atrybut mial coś od siebie, a nie tylko to, że jest atrybutem :) Jak Admin zainteresowany i chce wiedzieć więcej, to pw :P

RoLLeR
04-04-2011, 20:46
To nawet do błędów można wrzucić, bo opisy powinny być. Po prostu.

nidy ich nie bylo. Opis zwoju to np: Daje zdolnosc Drenaz. I to jest wlasnie zastosowanie tego zwoju. Potem juz sama zdolnosc ma wlasny opis, na co pozwala ile zuzywa many itd. Sam zwoj nie sluzy do niczego innego jak do nauczenia sie zdolnosc o danej nazwie.

ADIHC1
04-04-2011, 20:56
Powinno być napisane, co daje zdolność, której możemy nauczyć się ze zwoju.

Tallyey
04-04-2011, 20:58
Roller, całkowita racja, ale zauważ, że taki zwój "Skalny Atak" mówi, że pozwala nauczyć się Skalny Atak. I co ? Mogło by jeszcze pisać jakiego typu zadaje obrażenia - wiadomo, w tym przypadku ziemii, ale nikt by nie przypuszczał, że zada obrażenia fizyczne co ? A wydaje się atakiem magicznym :P

Knx
04-04-2011, 21:04
Proponuje zamknąć temat, nie potrzeba więcej odpowiedzi. Myślę, że administracja zrobi co trzeba.