PDA

Zobacz pełną wersję : Tryb walki: Auto - pokaż wyniki



Elyn
04-11-2011, 14:44
Do tej pory w tym trybie "pokaż wynik" był traktowany tak samo jak wyniki po walce manualnej.
Czyli w teorii byłam "zajęta" i nie mogłam być atakowana.

Korzystałam z tego by po walce z potworkiem, mini-boss nie mógł mnie złapać nie wyleczoną i by mieć czas na zmianę uzbrojenia. (Korzystam oczywiście z profili)
Zostały powadzone zmiany i mini boss nawet jeśli nas złapie to będziemy w pełni wyleczeni. (Chodź wciąż pozostaje kwestia uzbrojenia, ale to nie do tematu.)

Aczkolwiek.Tą samą zasadę stosowałam na Szczurach, by po walce móc się wyleczyć nim kolejny z nich mnie złapie.
Teraz już nie jest to możliwe. Łapią mnie kolejne Szczurki i nie nadążam za klikaniem "wylecz" i zamykaniem kolejnych raportów. Mam skrypt, by przeżyć kolejne walki. Frustruje mnie za to, że nie kontroluję już z używania mikstur oraz te okna.

Może to dotyczy tylko szczurów? Zauważyłam że po serii walk w tym trybie ze szczurami moja postać nie może się ruszyć. Nie działa ruch ani strzałką ani myszką. "Odśwież" naprawia ten problem. Może to tyczy się przeglądarki? Używam obecnie Chrome.

Pozdrawiam.