PDA

Zobacz pełną wersję : Wyraźniejsze oznaczenie postaci gracza na mapie



StorN
02-04-2011, 23:01
Proponuje by ją bardziej podświetlić lub wyróżnić, chyba każdy z nas oprócz ciebie Jacek bo masz oufit szczególny, natknął na problem chodzenia po mapie i mylenia swojej postaci, występuje to z wiadomej przyczyny, po całej mapie lata cała gromada graczy o tym samym wyglądem.

pozdrawiam

Kasej
02-04-2011, 23:38
Przyznam rację koledze wyżej, Lecz jeżeli się mylisz, to możesz kupić wygląd postaci. Po to, jest wprowadzona taka opcja? :)

Rayshami
03-04-2011, 00:24
Jeśli tylko po to, to głupio trochę według mnie. Lepiej sobie prostym skryptem w greasemonkey'u zmienić na jakiś faktycznie wyróżniający się obrazek, a nie płacić za taki z RPG makera.

@Topic
Twoja postać ma nad głową obrazek z zielonym tłem, postacie innych graczy mają tło czerwone - na prawdę trudno by było tego nie rozróżnić. ;)

StorN
03-04-2011, 18:42
Twoja postać ma nad głową obrazek z zielonym tłem, postacie innych graczy mają tło czerwone - na prawdę trudno by było tego nie rozróżnić.
wiem o tym doskonale, lecz co to jest pare pixeli w porównaniu do całego oufitu gracza, patrzysz się najpierw na zieloną ikonke czy na wygląd? jak tak to bardzo ci zazdroszcze

Rayshami
03-04-2011, 20:22
Nie wiem czego, ale jak zazdrościsz to okej :D

Generalnie patrze w miejsce, w które chcę iść.

RoLLeR
04-04-2011, 14:18
moim zdaniem niepotrzebne ;p jak sie mozesz mylic, przeciez wiesz gdzie idziesz ;p ja z tym nie mam problemu za bardzo. jak sie mylisz to łap za komore taty, wez sobie nowy wyglad i po klopocie.

Tallyey
04-04-2011, 19:43
Outfitami nie rozpoznajecie, zacznijcie rozpoznawać po tych zielonych znaczkach nad profką :P Tylko nasza profka ma zielony znaczek, reszta ma czerwone

Zubba
05-04-2011, 16:42
Mnie by raczej rozpraszało, poza tym tak jak ktoś już mówił, wystarczy popatrzeć na zielony znaczek, a ogólnie to postać i tak jest najczęsciej na środku mapy.

Ps. mi to osobiście nie przeszkadza bo jestem jakąś jedną dziewczyną na milion xd

Chaos
05-04-2011, 16:51
Zubba ty jesteś prawdziwą dziewczyną?
Czy chłopakiem który ma podniete z udawania laski?
Hehe co do tematu to kupcie sobie płatny strój.
Ja osobiście zbieram na maga za 30mf.
Ale oczywiście nie zamierzam ich kupić za swoją kasę.
Zawsze można dać golda, rank, staty na mfo2 za sms xD

ps. Ja na testach grałem w stroju blond dziewczynki aby się wyróżniać spośród tej masy męskich strojów.

Coni
05-04-2011, 16:53
Sprzedaż chyba karalna Chaos, więc nie pisz o tym tak otwarcie na forum :P

Chaos
05-04-2011, 17:00
Chyba nie jest karalna.
W końcu co to za różnica dla Administracji kto kupi te punkty?
Ja czy ktoś inny dla mnie?
Przecież i tak dostaną za to kasę.

minek
05-04-2011, 17:15
Jest karalne. Regulamin się kłania:

Wykupienie punktów MF jest całkowicie dobrowolne i nie jest konieczne do prowadzenia i ukończenia gry. Punkty MF można doładowywać jedynie na swoje konto w grze.

Chaos
05-04-2011, 17:20
Oki minek dzięki za przypomnienie.
Czyli jednak nie kupię MFów w ten sposób.
Ehh mój plan legł w gruzach.
To zostaje mi tylko czekać na turnieje/program partnerski.

RoLLeR
05-04-2011, 19:01
Oki minek dzięki za przypomnienie.
Czyli jednak nie kupię MFów w ten sposób.
Ehh mój plan legł w gruzach.
To zostaje mi tylko czekać na turnieje/program partnerski.

i tak kazdy dobrze wie, ze zrobisz po swojemu ;p kazdy robil ;p

Zubba
06-04-2011, 18:50
Zubba ty jesteś prawdziwą dziewczyną?
Czy chłopakiem który ma podniete z udawania laski?


Jestem prawdziwą dziewczyną.
Co do tematu to dodam jeszcze, że czasami w Eternii na głównym placu jest jak na złomowisku tylko ciałami graczy xD Ale cóż zrobić? nic. Ale na prawde, przebralam się w pospolity męski strój na jedną rozgrywkę 100 punktów energii i nie mialam problemów zwłaszcza większych. Postać jest prawie cały czas na środku z wyjątkiem krawędzi mapy i wydaje mi się raczej, że to mapa się przesuwa xD A jeżeli ktoś chodzi myszką, to już kompletnie żadnego problemu.