PDA

Zobacz pełną wersję : Sos full hp



Antybristler
14-10-2011, 16:31
Dołączając przez SOS do jakiejkolwiek walki powinniśmy być zawsze wyleczeni w pełni. Biegnąc komuś na pomoc walczymy z potworkami i mamy różne ilości HP/MP, co może przyczynić się na wygraną lub nie. Mało kto zdąży się wyleczyć lub też to sprawdzać i osoba biorąca w sos czekać aż się wyleczymy aby być FULL HP/MP. Najsprawiedliwiej będzie zrobić zawsze wyleczenie do bójki przy dołączaniu. Nie raz miałem tak, że w pośpiechu się nie wyleczyłem i z mały hp zostałem od razu zabity przez drugą stronę czy bossa (np. gryfa). Pomijam już tutaj bardzo niewygodne leczenie na mapie z potworkami i deadami przez brak wyleczenia, a admin jak zwykle sceptyczy do poprawy tej sytuacji. Może wreszcie też w tej kwestii znaleźć jakiś kompromis - potworki zawsze mają FULL HP/MP.


Niech nikt się nie waży zamykać/przenosić tematu, dopóki Administracja nie wyrazi jednoznacznej opinii!

Jaskier
14-10-2011, 16:50
Jestem za, co prawda staram sie zawsze leczyc przed pomoca, ale zdarza sie zapomniec.

Salcia
14-10-2011, 16:52
na tak

BeLiaR
14-10-2011, 16:52
Zgadzam się , przy moim szczęściu do gier to zawsze kratkę przed bossem mnie atakuje potworek , a wtedy wyskakuje okienko pomocy i nie zauważam tego po prostu.

Koneser Śmierci
14-10-2011, 17:18
Popieram, często zdarza się zapomnieć o uleczeniu sie . Jestem za w 100% !

Tomi
16-10-2011, 01:30
Trochę naciągane, ale mogło by ostatecznie wejść.

ADIHC1
16-10-2011, 22:56
Tak jest w przypadku rozpoczęcia walki z bossem czy bójki (zawsze zaczynamy z pełnym HP), więc i w przypadku pomocy mogłoby tak być.