PDA

Zobacz pełną wersję : Czat w grze...pewnie z powodu mojego neta....



Gargamel1-W2
28-03-2011, 20:59
Gdy piszę cos na czacie, i gdy inni piszą często nad postacią wyświetla sie dymek a nie am tego w okienku, wyskakuje ze sporym opóźnieniem lub nawet w ogóle...lub ze sporym opóxnieniem dymek, a jeszcze większym w oknie czatu ;]

Wiem że może być spowodowane moim internetem, ale przy ok. 10 osobach online nie powinno być takich akcji...strach myslec co będzie jak wpadnie tu masa nowych graczy wołających "sprzedam..." na co 5 kolejnych "za ile?" lub "jak przejść..." na co 5 kolejnych "sprawdz na forum" 3 innych "chyba trzeba isć do NPC pogadać" i kolejnych 2 "co to jest forum" ;)

Tomi
28-03-2011, 21:10
jeśli masz łącze internetowe, które gubi pakiety, ma opóźnienia itp. to tego typu problemy wcale nie muszą być związane z "kondycją" serwera MF.
Zazwyczaj wszelkie blue connect'y i radiówki tak właśnie się zachowują.

Gargamel1-W2
28-03-2011, 21:13
nie mam blue connect'a ani radiówki :P
ale 1,3 Mb/s więc nie za szybki, do tego ostatni raz kiedy tak miałem to ściągał mi sie film, zobaczymy po premierze :P

Tomi
28-03-2011, 21:14
do tego ostatni raz kiedy tak miałem to ściągał mi sie film
to wiele wyjaśnia ;)

Mapiątko
28-03-2011, 21:17
nie mam blue connect'a ani radiówki :P
ale 1,3 Mb/s więc nie za szybki, do tego ostatni raz kiedy tak miałem to ściągał mi sie film, zobaczymy po premierze :P
Szybkość nie ma znaczenia :)
Zapodaj wynik działania tego skryptu w linii komend (start -> uruchom -> cmd -> enter)
Wpisz: ping mfo3.pl -n 30>c:\mfo.txt
i odczekaj aż się pojawi napis że zakończono i wklej zawartość pliku mfo.txt z dysku c: (musisz mieć uprawnienia). Powinno potrwać ok 1 minuty.
Wtedy będzie można coś więcej powiedzieć...

Tomi
28-03-2011, 21:42
ale ten test to ma sens w momencie kiedy problem występuje, a z tego co pisał to obecnie nie występuje ;]