PDA

Zobacz pełną wersję : Reklama gry.



Chaosek
25-03-2011, 01:15
Witam
mam pytanie do adminów.
Czy w dniu premiery 1 kwietnia gra będzie reklamowana w internecie?
Na różnych stronach, portalach itp. jak to było z mf2?

Tomi
25-03-2011, 01:40
Witam
mam pytanie do adminów.
Czy w dniu premiery 1 kwietnia gra będzie reklamowana w internecie?
Na różnych stronach, portalach itp. jak to było z mf2?

Na początku nie będzie, dopiero gdy beta się "ustabilizuje".
Musimy przetestować mechanizmy rozkładania obciążenia pomiędzy serwerami, ogólnie przetestować wydajność, zrobić ew. optymalizacje
Dopiero gdy to wszystko będzie płynnie działało, MF3 trafi pod główną domenę i wykupione będą reklamy.

Chaosek
25-03-2011, 16:48
Hmm Tomi a nie dało by się zrobić tego programu partnerskiego na 1 kwietnia?
Wtedy wiele osób reklamowało by grę i na premierę przyszło by więcej graczy.
A tak teraz to na premierze będą pewnie tylko obecni gracze mfo2 których nie jest niestety za wiele.

Goddess Of War-W2
25-03-2011, 17:27
widocznie się nie da jak to Jacek napisał serwery mogły by nie wytrzymać :)

Tomi
25-03-2011, 17:36
widocznie się nie da jak to Jacek napisał serwery mogły by nie wytrzymać :)

na dużą ilość graczy (a dobra reklama to nawet 2-3 tysiące rejestracji dziennie) trzeba się dobrze przygotować, a więc przetestować różne mechanizmy na mniejszej ilości osób online. Gracze zarejestrowani z ogłoszenia w MF2 powinni wystarczyć do tego celu.

Mapiątko
25-03-2011, 17:37
Ta premiera jest bardziej testowa, bo rejestracja nowych graczy ma być zamknięta, a każdy będzie mógł z konta MF2 się zalogować od jakiegoś lvl. Więcej szczegółów podaj admin jak już je ostatecznie ustali, mam nadzieję, że nie za dużo wychlapałem ;P

Tomi
25-03-2011, 17:38
Ta premiera jest bardziej testowa, bo rejestracja nowych graczy ma być zamknięta, a każdy będzie mógł z konta MF2 się zalogować od jakiegoś lvl. Więcej szczegółów podaj admin jak już je ostatecznie ustali, mam nadzieję, że nie za dużo wychlapałem ;P

rejestracja będzie otwarta dla wszystkich, natomiast wcześniejsza rezerwacja nicka dla osób z MF2

Mapiątko
25-03-2011, 17:42
rejestracja będzie otwarta dla wszystkich, natomiast wcześniejsza rezerwacja nicka dla osób z MF2
No to mamy rozbieżność zeznań, bo Jacek pisał coś innego dzisiaj ;)

I nadal jestem pełen podziwu wpuszczenia całego "bydła" - spam, reklama, bluzgi, brud, smród, gnój i ubóstwo - admin będzie nad tym wszystkim panował?

Tomi
25-03-2011, 17:48
No to mamy rozbieżność zeznań, bo Jacek pisał coś innego dzisiaj ;)

I nadal jestem pełen podziwu wpuszczenia całego "bydła" - spam, reklama, bluzgi, brud, smród, gnój i ubóstwo - admin będzie nad tym wszystkim panował?

Jesteś adminem to chyba wiesz lepiej ;]
Zmień tego nicka, bo zaraz bana wlepię ;)

Chaosek
25-03-2011, 18:00
Jesteś adminem to chyba wiesz lepiej ;]
Zmień tego nicka, bo zaraz bana wlepię ;)

Hehe można zmienić nick na forum?
Ja szukałem i nie ma tutaj takiej opcji xd

Lubie Placki
25-03-2011, 18:05
I nadal jestem pełen podziwu wpuszczenia całego "bydła" - spam, reklama, bluzgi, brud, smród, gnój i ubóstwo - admin będzie nad tym wszystkim panował?

Sam siebie się zapytaj :D

Jak się przyłożysz do swojej roboty to Jacek z Tomim nie będą musieli tracić czasu na poprawę atmosfery w grze co nie ?

Z resztą co nazywasz bydłem hehe, gryziesz rękę która Cię karmi?? :cool: Dobrze że to forum nie jest jeszcze w pełni otwarte bo jakby ludzie przeczytali taką wypowiedź przy takim nicku to by tu nie wrócili więcej :)

Gargamel1-W2
25-03-2011, 19:59
Czy rezerwacja nicku z MF2 da jakieś korzyści?

tester
25-03-2011, 20:09
No to, że nikt Ci nie zajmie nicku

mtnm
25-03-2011, 21:42
A co z vip-ami? Chwilowo tylko forumowymi? :confused:

Mapiątko
27-03-2011, 13:24
A system kar? Nie ma logów, systemu kar, nie będzie banów? GM ? = "Róbta co chceta!"?
Zapowiada się ciekawie... Premiera wg mnie o 2-3 miesiące za wcześnie, ale decyzja Admina.

Casey
27-03-2011, 13:56
Czy 1 kwietnia konta testowe zostaną usunięte?.
I czy kona zrobione 1 kwietnia ( nie testowe ) nie będą już usuwane?.

Lubie Placki
27-03-2011, 14:03
Tak , nie.

ADIHC1
27-03-2011, 17:19
A system kar? Nie ma logów, systemu kar, nie będzie banów? GM ? = "Róbta co chceta!"?
Zapowiada się ciekawie... Premiera wg mnie o 2-3 miesiące za wcześnie, ale decyzja Admina.
Będzie jak na 4chanie :cool:

Casey
27-03-2011, 17:22
To ostro, najlepiej znaleść sobie zaufanego kumpla, i robić przelewy ;/
Wkurza mnie taki system, bo wygrywa ten co najwięcej siedzi przy kompie, i ma czas na przelewanie tego, tamtego itp.
Tak jak na mfo2 na świecie 3 tzw niemoderowany nigdy tam nie grałem, bo wolę grę gdzie liczy się tzw skill,
Może i się mylę, ale takie moje zdanie.

ADIHC1
27-03-2011, 17:35
Jeśli pisząc o przelewach, masz na myśli złoto i przedmioty, to nie oszukujmy się - tego i tak nie da się dopilnować. Uwierz mi, że najbardziej na tych wszystkich ograniczeniach cierpią uczciwi zwykli gracze, którzy często za pierdoły są karani.

Ale spokojnie, operatorzy gry na pewno będą - czat, kradzieże i włamania, multikonta i co tam jeszcze jest, wymagają ręki człowieka.

tester
28-03-2011, 10:30
Jakby się chciało wszystko dopiąć to jeszcze ze 2 lata trzeba by poczekać. To bez sensu, bo najlepiej widać czego brakuje jak gra działa. Po za tym, może gra jest zbyt zasobożerna i nie będzie się opłacać to i nie ma co inwestować więcej ;]