PDA

Zobacz pełną wersję : Ograniczenie Energii za punkty MF



Nerus
23-03-2011, 15:48
Proponuje żeby był limit na usługę wykupienia całej energii za punkty MF, np energie za punkty MF będzie można odnowić tylko 5x na dobę.

Gargamel1-W2
23-03-2011, 15:55
chyba była gdzies o tym rozmowa ;)
Ja uważam że ci co kupują MFy powinni mieć z tego jakies korzyści, ograniczenia sa tu nie potrzebne...Kto chce to niech wydaje ponad 50mf dziennie, wbije max lvl i bedzie miał z 3tygodnie+ czekania na nowe miasto :P
Dzięki graczom którzy kupuja MF gra powstanie i będzie rozwijana więc nie powinno się im nakładać jakiś ograniczeń.

Lubie Placki
23-03-2011, 15:59
Dzięki graczom którzy kupuja MF gra powstanie i będzie rozwijana więc nie powinno się im nakładać jakiś ograniczeń.

Otóż to. Nie wiem czemu niby miałoby komuś przeszkadzać, że jakiś gracz wbija szybciej lewel skoro i tak na 99 % osoba grająca regularnie i wykorzystująca codziennie swoją energię dogoni go jeszcze przed updatem.


Ja jeszcze dodam, że w wielu grach przeglądarkowych za smsy można kupić dodatkowe uzbrojenie lepsze od tego standardowego, można podglądać innych graczy itp itd, tak więc moim zdaniem na prawdę co niektórzy powinni jeszcze raz przemyśleć swoje aluzje do usług w mfo.

Chaosek
23-03-2011, 17:05
Hehe to ja pisałem ostatnio temat w podobnej sprawie.
Ale Adminom się nie spodobało.
Więc temat pewnie do zamknięcia.

ADIHC1
23-03-2011, 18:14
Pamiętaj, że dzięki takim graczom, Ty możesz grać za darmo ;)

RoLLeR-W1
24-03-2011, 22:14
Pamiętaj, że dzięki takim graczom, Ty możesz grać za darmo ;)

i to jest najwiekszy plus no-life'ow :D dzieki takim mozna grac. ja tylko chce skorzystac z uslugi podwojnego doladowania (jesli bedzie) i doladowac sobie wiecej za jednym zamachem na pozniej :D
poza tymw mfo2 nie bylo ohraniczen po co one teraz skoro i tak mozna dojsc tylko do maksymalnego poziomu i tyle... tak czy siak powinno zostac jak jest, i pewnie zostanie ;d

Gargamel1-W2
24-03-2011, 22:27
jedyne korzyści z wbicia max lvl przed innymi to mozliwosc skompletowania eq lepszego przed innymi i ataki an słabszych znaim jeszcze dobiją poziomem do nas :)
lipa skoro zaraz pojawia sie nowe maisto, znowu bije sie lvl bo an mały nie opyla sie stać :P