PDA

Zobacz pełną wersję : Burza błyskawic.



Chaosek
22-03-2011, 15:27
Witam
też uważacie że burza błyskawic jest mało przydatna?
Gram magiem i zamiast burzy wolę przeznaczyć wolny slot na multi atak który przydaje się na walkę z wywką podczas grupowego uśpienia.
Hity z burzy w porównaniu z jej celnością i pobieraną maną są chyba trochę za małe.
Chciałem was moi drodzy koledzy zapytać co o tym sądzicie.
Przydała się wam ta umiejętność podczas jakiejś walki?
W ogóle ktoś używa burzy do walk TvT?

Lubie Placki
22-03-2011, 15:33
Do walk pvp nie, ale do walk TvT jak najbardziej. To nie jest umiejętność przeznaczona do walki PvP dlatego zadaje mniejsze obrażenia niż czary.

Nie ma co w ogóle rozważać na temat przydatności tej umiejętności w przypadku walk z wywerną czy też PvP, zaczną się walki TvT to na pewno każdy będzie jej używał. Podam Ci taki przykład - dwóch graczy atakuję burzą i zawsze któryś z przeciwników dostanie, dzięki czemu pozostała dwójka graczy ma wybór którego dobić. Każda umiejętność która zadaje obrażenia całej grupie przeciwników jest nie do przecenienia na walki TvT

Chaosek
22-03-2011, 15:41
Hehe ale wiesz że ta umiejętność podczas użycia na 4 osobach osiąga tylko 40 procent mocy?
Czyli jak w 1 osobę bijesz np. Za 500hp, to bijąc team 4 osobowy każdy otrzyma obrażenia po 200hp.

Gargamel1-W2
22-03-2011, 15:55
Byście chcieli żeby każda umiejętnosć i zaklęcie zadawało po 9999hp wszystkim graczom do tego miało 100% trafienia ;)
oczywiście mocno przesadziłem, ale tak jak Conny pisał, umiejętność ta przyda się przy TvT. Po za tym jak na wywerne zakładasz multi to pewnie pojawi sie jakis status który bedzie można zdjąć tylko atakiem magicznym (o ile juz takiego nie ma), wtedy runy i błyskawice przydadzą się jeszcze bardziej :P

Goddess Of War-W2
22-03-2011, 16:43
chaos powiem ci tak TvsT masz 2 magów jak rzucą na twój Team to leczysz się albo padasz :p bo cały twój team ma kolo 45-60% hp :F na T vs T to mój ulubiony spell :D po mega leczeniu :D

RoLLeR-W1
22-03-2011, 18:56
godess mowisz o 2 magach, a teraz wyobrazcie sobie 4 magow, gdzie kazdy rzuci burze blyskawic. do tego kazdy ma mega leczenie na5*, i okolo 100 many.
juz widzisz przydatnosc burzy ;p

Gargamel1-W2
22-03-2011, 20:08
teraz poważnie zastanawiam sie nad grą magiem :P
jest lepszy od wojownika, wcześniej tych zdolności nie zauważyłem, do tego teraz doszły te ulepszenia do maga dzięki którym dobry woj nie ma szans za wygraną z przeciętnym magiem :P

Goddess Of War-W2
22-03-2011, 21:28
gargamel ty naprawdę nie wiesz co piszesz ;) o woj vs mag ^^

Gargamel1-W2
22-03-2011, 22:25
Nie wiem co w moim poście jest bez sensu, czego nie przemyślałem...
to że chyba przestawie sie na maga? xD
a może to że wojownik jest słabszy? Moim zdaniem obecnie wojownik jest słabsza profesją ;)
ty możesz twierdzić inaczej w co nie wątpię, chyba ci na rękę to że mag jest lepszy ;)

Goddess Of War-W2
23-03-2011, 14:55
dobra nie karmie .... ;d edit wystarczy poczytać twoje posty na forum ; ) bez ładu i składu na temat chociażby pvp i pve ; )

Gargamel1-W2
23-03-2011, 15:31
dobra nie karmie .... ;d

Trzymasz poziom, jak ktoś ma inne zdanie to mówisz że jest trollem ;]
Jak już mamy powiedzieć co o sobie myslimy to dla mnie jesteś dzieciakiem którego nie dawno nazwali trollem i któremu się to spodobało i nazywa tak teraz innych za to ze mają inne zdanie ;)
Gratulacje, to był mój ostatni post jaki był skierowany w twoją stronę, nie warto przy tobie pisac co sie ma na mysli, nie mówiąc już o próbie przekonania do swoich racji ;)

EDIT: zapomniałem dopisać, nie wyjaśniłeś mi co w moich postach jest bez sensu i dlaczego uwazasz mnie za trolla, ale nie musisz sie fatygować, już nie chce poznać twojego zdania na mój temat, przestało mnie ono obchodzić... Czemu czarne jest czarne? -dobra nie karmie.... ;d super odpowiedź ;)

Chaosek
23-03-2011, 17:13
Temat dot. Burzy błyskawic a nie woj vs mag.
Od tego macie osobny temat.
Bez offtopiców prosze.

Pilot
19-04-2011, 07:03
Witam, a czy burza błyskawic będzie zadawała większe obrażenia kiedy zwiększę atrybut wiatru? Czy może zdolności nie zależą od żadnych z atrybutów?

Goddess Of War
19-04-2011, 09:05
zdolności nie zależą od atrybutów :D

Pilot
19-04-2011, 15:32
ok dzieki