PDA

Zobacz pełną wersję : Medale.



Chaosek
19-03-2011, 22:46
Witam
Rankingi już są, więc może czas dodać system medali? :)
Bo wiadomo to bardzo ważna część gry :P
w mfo2 każdy walczyć o to żeby je zdobyć.
Mam nadzieję że w mfo3 też będę miał okazje je ujrzeć.

Fighter
20-03-2011, 00:59
No bez medali to nie gra :D Jeszcze jakby takie medale mogły się wyświetlać nad postacią, to dopiero był by lans :D

Idziesz przez miasto z medalem nad głową :)

Tomi
20-03-2011, 01:04
medale były swego czasu w planach (w profilu jeśli aktualnie je posiadamy, a dodatkowo w statach odnotowana ilosć sumaryczna + pucharek/osiągnięcie w wydarzeniach)
Ikonki nad głową w planach nie było, ale lans to jest faktycznie ;]
Inne rzeczy zepchnęły realizację na później.

KonDziO-W3
21-03-2011, 16:54
Po co te medale? Po co je chwalic ze mamy medale? Ja nie lubie medalów. ale .. podajcie decyzje do admina. jesli bedzie good z opinien gracza np, AD1HC

Gargamel1-W2
21-03-2011, 18:52
To chyba nigdy medali nie miałeś :P
każda decyzja w sprawie zmian w grze należy do administracji, większości graczy medale się podobają :P

RoLLeR-W1
21-03-2011, 18:57
medale zajefajna sprawa, przynajmniej ma sie powod zeby cisnac ze wszystkich sil :D i to rozczarowanie gdy zabraknie ci np. 4 pkt chociaz do 3 miejsca :D
to jest dla mnie juz staly element tej gry ;p

KonDziO-W3
24-03-2011, 21:24
Po co te medale? Po co je chwalic ze mamy medale? Ja nie lubie medalów. ale .. podajcie decyzje do admina. jesli bedzie good z opinien gracza np, AD1HC

Miałem ;) Crazy Sasuke medal na ranq. ; ] Ale to w styczniu 2010 roku miałem złoty medal. Współpracowałem z Totexem. Ale już mój kolega nie gra. Więc poradzę sobię.

mONDeo-W1
27-03-2011, 09:33
Moim zdanie , gdyby nie było medali to by było ok. Wszyscy na fabułę by grali a nie na ranq.

Gargamel1-W2
27-03-2011, 10:47
Tylko fabuła się kończy i nuda dalej...niech grają na rank, na fabułe i tak będą lecieć bo zostawanie na niskim lvl się nie nie opłaca...
Najlepiej przejść fabułę i klepać co dziennie te same bossy...xD
po za tym za exp też są medale ;)

tester
28-03-2011, 10:03
W sumie, to w przypadku tych rankingów co są, to miejsce widać w profilu i widać też najlepsze miejsce do tej pory, więc te medale to tylko taka lepsza wizualizacja.
Natomiast jak będą już rankingi typu " w ciągu 24 godzin" to wtedy można by kolekcjonować takie medale i mieć ich po kilka - kilkanaście.