PDA

Zobacz pełną wersję : Czegoś nie mogę zrozumieć.



Mathe0-W3
18-03-2011, 16:48
Witam, nie jestem pierwszym lepszym newbie (no tylko w v3) ale mniejsza.
Na początku dostałem Leczenie i Wiatr. Oba gemy (lub zdolności nie łapię się w tym) zrobiłem na 'przełącz' tylko teraz np. chcę sprzedać wiatr to nie mogę, iż w zakładce "Gemy" znajduję się tylko HP + który przed chwilą zdobyłem. Ha i jeszcze coś. Otóż mam tego HP Plusa, chcę go 'przełączyć' a wyskakuje mi info, że za mało slotów. Ok, mam jeszcze 'przełączone' leczenie, 'odłączam' je i mam 2 sloty (posiadam Włócznię) chce założyć HP Plusa to wyskakuje info, że za mało slotów. Że co? To ile slotów potrzebuje ten głupi hp plus?! I co z tym wiatrem, który figuruje mi tylko, w zaklęciach i nie mogę go 'odłączyć' -.-
Dobra, do ładu doszedłem z tym HP Plusem, ale jak odaktywować Wiatr?!

P.S Sorry, za ten durny temat, ale szału dostaje a chcę tylko sobie na luziku potestować tą wersję. Pozdro

Chaosek
18-03-2011, 17:29
Nie można sprzedawać zdolności
Jeśli kliknąłeś np na zwój z leczeniem to z przedmiotu zmienił się w zdolość i nie możesz go przedać.

Goddess Of War-W2
18-03-2011, 18:49
ja też wiem nie przeczytałeś na początku to co chciał cie przekazać solidus czytanie nie boli

ADIHC1
18-03-2011, 19:23
Czary i zdolności początkowo są przedmiotami (zwojami) i w takiej postaci można nimi handlować Jednak po "nauczeniu się" czaru lub zdolności, stają się one "umiejętnościami", a tych siłą rzeczy nie można sprzedawać.

Bronie dają sloty na zdolności, zbroje - na gemy. Ilość czarów, jakie można się nauczyć nie jest ograniczoną żadną ilością slotów.