PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś próbował kiedykolwiek grę wydać na osobnym kliencie gry?



Hipio
03-03-2024, 01:14
Witam, ogólnie zawsze mnie zastanawiało czy sam silnik gry jest w stanie wyjść z przeglądarki. Zrobiłem szczegółową analizę tej gry zaczałęm pracę z ciekawości nad demkiem żeby zrobić wszystkie questy Od porwania do wyjścia z Dilli. Zastanawiało mnie zawsze czy ktoś spróbował odmówić tą grę dodać cienie, efekt parallax który nie jest osiągalny na aktualnym Silniku jak RPG Maker XP który jest przerobiony pod HTML i działał bez wsparcia Adobe Flasha oraz bazy PHP w którym są dane? Bynajmniej ja chciałbym zobaczyć grę w finalnej wersji fabuły oraz remaster tej gierki na odrębną grę a nie na przeglądarkę. Jakby też rozumiem opinie innych ludzi że granie na przeglądarce jest wygodne oraz nie trzeba się martwić o miejsce obstawiam że dane fabularne tej gry mają około 5-10 GB. Dodając że tilesety powtarzają się na pewnych lokalizacjach

PowerISO
03-03-2024, 10:19
HTML5 CSS3 To jest przyszłość i łatwo dostępne.

Tensa Zangetsu
03-03-2024, 19:44
Witam, obstawiam że dane fabularne tej gry mają około 5-10 GB. Dodając że tilesety powtarzają się na pewnych lokalizacjach

E no bez przesady, te grafiki, mimo swych ilości, nie mają takich rozdzielczości

Gra w przeglądarce to akurat może zostać, zaś przejście na nowy silnik + podbita rozdzielczość, jak najbardziej na plus

Arczan
04-03-2024, 01:51
Nie znam się od strony technicznej, natomiast zdecydowanie chciałbym zobaczyć wersję mobilną kompatybilną z wersją przeglądarkową. Wszystkie mikrotransakcje czy samo gospodarowanie energią wręcz są wpisane w model obecnych gier mobilnych.