PDA

Zobacz pełną wersję : [P3] Brak nagrody za Pingwina



Jammer
03-02-2024, 15:39
Dzień dobry.
Łowiłem ryby, mieć mało energia. Ostatnia energia ja złapać ryba i pingwin wyskoczyć. Czekać na energia, przy wiadomości o wkurzonym pingwinie.
Zaatakować Pingwin. WYGRAĆ. Mieć dwa energia. Nie dostać nagroda.

Ja smutny.


https://mfo3.pl/r/ba4508072

Ja wierzyć ten pingwin mieć doładowanie nagroda.

Przeglądarka/OS: opera windows 10 pro 22h2

Amaski
03-02-2024, 15:43
Ja wierzyć ten pingwin mieć doładowanie nagroda.


No jak wejdziesz w pingwina to niestety doładowania nie było :P
Ale jakie piękne odnóweczki!

GalaxyPL
03-02-2024, 16:04
Niestety zasada czekania na energię by był drop działa chyba tylko na minibossy...

Lucy Gray
03-02-2024, 17:21
Niestety zasada czekania na energię by był drop działa chyba tylko na minibossy...

Kolega miał 1 ene przed złapaniem pingwina, przynajmniej tak zrozumialem

GalaxyPL
03-02-2024, 17:24
Kolega miał 1 ene przed złapaniem pingwina, przynajmniej tak zrozumialem

A to może nie jest tak, że 1 energii zużywa na łowienie, a kolejny 1 pkt wymagany jest do dropu z unikata? Czyli jeśli nie masz 2 pkt przed łowieniem to możesz nie dostać dropa? Chyba najbardziej logiczne wyjaśnienie czemu nic nie dostał.

Luxferre
04-02-2024, 15:47
Niestety zasada czekania na energię by był drop działa chyba tylko na minibossy...
wydawalo mi sie ze na wszystko, ale wlasnie przetestowalem na zwyklych potworach i pomimo czekania na energie, punkt nie zostal zuzyty i dostalem tylko polowe dropu w walce na 2 potwory z 1 punktem startowym - nie mam jak przetestowac na unikacie ale moze tak byc rzeczywiscie, w takim razie przydaloby sie tam dodac tez

Tomi
11-02-2024, 16:16
Niestety zasada czekania na energię by był drop działa chyba tylko na minibossy...
Tak.