PDA

Zobacz pełną wersję : Podsumowanie eventu



Toshiro
16-01-2024, 17:24
Cześć, piszę z kolejnym tematem, a mianowicie kolejne podsumowanie eventu. Tym razem będą dwie podsumowania które odbyły się w ciągu całego jednego miesiąca i jednego tygodnia. Nie przedłużając... zapraszam do lektury! (Możecie mnie pózniej zabić za to!)
P.S Temat miał się pojawić już w zeszłym tygodniu, ale no cóż - niespodzianki zdarzają się w życiu codziennym :)


Petycja odnośnie Amaterasu
Upominek Gremliński
Kalendarz Adwentowy
Yeti i losowanie
Chowańce
Krótkie podsumowanie
Propozycje na przyszłość




Petycja odnośnie Amaterasu
Jak każdy z nas wie (ci którzy nie wiedzą o co chodziło z petycją - chodziło o przywrócenie starych zasad łapania Amaterasu) które zakończyło się głosowaniem:
Na TAK - 210 głosów
Na NIE - 122 głosów
co daje łącznie 332 głosów co daje 63,249999% na TAK, a na NIE pozostałe 36,75% procentów.
Ciekawe czy będzie coś robione z tym, choć wróciłbym do tego po wgrywaniu Scythe.



Upominek Gremliński
Krótko mówiąc mini global eventowy gdzie ma swoje miejsca w 3 mapach, łącznie 12 czyli po 4 miejscach na 3 map. Zdecydowanie pomaga w tym urządzenie - Szukator Upominka który kosztuje 40 MF w sklepie co uważam, że ta cena jest za TANIO, a przynajmniej według mnie. Ponadto ten zakup staje się nieopłacalny gdy więcej osób to kupuje i można prześledzić dokąd uda się gracz i mieć szansę dołączenia. Jaki jest w tym sens?
Druga sprawa jest taka, że jest to praktycznie czasochłonne w wbiciu pożeracza Upominka Gremlińskiego nawet jeśli się stoi w jednym miejscu przy spawnie przez cały event. Myślę, że pora najwyższa wprowadzić jakąś zmianę wobec mini eventów globali we wszystkich eventach - pożeracze, pogromcę itd. itp. Już pojawił się taki temat.

Kalendarz Adwentowy

Myślę, że ten cały Kalendarz Adwentowy nagrody powinny być gwarantowane co każdy 7 dni - czyli 3 razy w ciągu całym kalendarzu możemy odebrać Upominek Świąteczny, póki co jest to fajny dodatek, raczej bym nic zmieniał poza gwarantem.

Yeti i losowanie

No cóż, co powiedzieć, raczej to zaskoczyło małą ilość graczy po tej całej zmianie z Burakiem, że będzie też i losowanie na Yeti (albo to jest moja opinia). Koniec końców - straciło to klimat z całą bieganiną za Yetim po całej mapie, a tylko wyskakuje z tych malutkich dziur jak jakiś Dzikus z zarośla i żąda czegoś. Nie ma co przeciągać ten temat, bo był ono zakończony i raczej już to nie podlega dyskusji gdyż Tomi wyjaśnił całą sprawę. Ale kto wie? Może przywróci starą zmianę jak wykryje ten cały "PROBLEM'.

Chowańce (ciąg dalszy)

Raczej większość z nas oczekiwało zmiany z chowańcami, ale dalej bez zmian z czego jesteśmy zawiedzeni tym całym faktem.

Krótkie podsumowanie

No kochani, zrobiłem tak jakby krótkie podsumowanie, bo nie ma co dodawać gdyż nie było praktycznie nowych nowości poza Świątecznymi Upominkami 7 MF do sklepu i jednorazowy zakup 200 MF jakąś kolekcjonerkę z sklepu.

Propozycje na przyszłośc

Tematy które warto poruszać do propozycji ----
MATEMATYKA
STARY DZIADEK
SKLEPIKI EVENTOWE
FAJEWERKI (no sorry, ale żeby duże i średnie fajewerki za MF? Wiem, że to jest od dawna, ale przydałoby się to zmienić)
NOWE PYŁY ILUZJI
NOWE CHOWAŃCE (dajcie chociaż żółwia)

Hydrei
16-01-2024, 19:49
zapomniałeś dodać że dzięki tegorocznemu eventowi, cena karty upominka spadła z rowerka ☜(゚ヮ゚☜)

Bartolome
17-01-2024, 08:49
zapomniałeś dodać że dzięki tegorocznemu eventowi, cena karty upominka spadła z rowerka ☜(゚ヮ゚☜)

Porównaj liczbę kart bala na event oraz liczbę kart Amy na rok. Inne upominki po prostu osiągnęły swoją realność wartość, natomiast cena bala tylko świadczy o inteligencji graczy.