PDA

Zobacz pełną wersję : do usuniecia



GalaxyPL
09-12-2023, 12:50
do usuniecia

Fuckinslayin
09-12-2023, 18:13
Na nie, to tylko duperel. Wystarczy być bardziej uważnym.

Pozdrawiam
Marcin

shayne
09-12-2023, 18:45
nie ma opcji, grinch nie jest obowiązkowy do bicia, a gdy już się zrespi to automatycznie zablokuje to co w evencie najważniejsze, czyli zbieranie fragmentów zabawek

Bukłak
10-12-2023, 23:27
Ta spina o uzasadnienie to jeden wielki LOL. Argument dyskwalifikujący ten pomysł jest tak oczywisty że to raczej ty powinieneś się wysilać składając takie propozycje.
Grinch nie jest obowiązkowy i taka zmiana blokowałaby udział w evencie dla graczy którzy nie chcą / nie mogą / nie potrafią ubić grincha.
Sam parę lat temu event zrobiłem bez walk z grinchem więc absurdalność tej propozycji aż mnie zaskoczyła:)

GalaxyPL
11-12-2023, 01:09
Ta spina o uzasadnienie to jeden wielki LOL. Argument dyskwalifikujący ten pomysł jest tak oczywisty że to raczej ty powinieneś się wysilać składając takie propozycje.
Grinch nie jest obowiązkowy i taka zmiana blokowałaby udział w evencie dla graczy którzy nie chcą / nie mogą / nie potrafią ubić grincha.
Sam parę lat temu event zrobiłem bez walk z grinchem więc absurdalność tej propozycji aż mnie zaskoczyła:)

Dwie osoby podały ten argument i zrobiły więcej niż cała reszta, która olała uzasadnienie.
Wystarczy się wypowiedzieć, a nie klikać "NIE" po złości, bo później piłeczka zostanie odbita w drugą stronę.
Respektuję wasze kontrargumenty i przyznaję, że są dobre.
Pytanie do admina, czy taka blokada nie mogłaby wejść jako wariant do aktywacji dla osób, które tego chcą?
Jeśli nie, to sprawa jest jasna i nie ma co liczyć na wejście tej nowości.

Bartolome
11-12-2023, 01:27
Nie ma sensu nic zmieniać. Argumenty jak wyżej. Dodatkowo co ci zmieni te 30 gremlinów ubitych w trakcie istnienia grincha - NIC, wiadomo losowa szansa na pojawienie grincha ale możesz sobie interpolować liczbę grinchy

Toshiro
11-12-2023, 11:47
Jestem na nie, to już powinno zależeć więcej od gracza, a nie lecieć po czyste lenistwo, bo "tak". To my musimy podejmować decyzje, a nie gra za nas. Co to pomoże w tym graczom jak "wejdzie" ta cała zmiana? Nieumiejętnie podejmowanie decyzji też wpłynie na życie realne i tego się trzymajmy. Nie powinno być łatwo w grze.

Antybristler II
11-12-2023, 11:50
Naprawdę piszecie eseje, bo nie chcecie prostej ułatwiającej życie zmiany? xD

Pregnant
11-12-2023, 13:57
Ta spina o uzasadnienie to jeden wielki LOL. Argument dyskwalifikujący ten pomysł jest tak oczywisty że to raczej ty powinieneś się wysilać składając takie propozycje.
Grinch nie jest obowiązkowy i taka zmiana blokowałaby udział w evencie dla graczy którzy nie chcą / nie mogą / nie potrafią ubić grincha.
Sam parę lat temu event zrobiłem bez walk z grinchem więc absurdalność tej propozycji aż mnie zaskoczyła:)
Grinch jest elementem eventu.
Wystarczyłoby dodać jako opcja dialogowa u Wrednego Gremlina, kto będzie chciał, ten sobie przełączy.
Jak będziecie się tak kłócić o największą pierdołę to niczego nie wprowadzą w tej grze przez kolejne 5 lat.

GalaxyPL
21-12-2023, 11:10
Post do usuniecia. Pomysl sie nie przyjal, poza tym zaczyna sie robic offtopic w wykonaniu paru osob, ktore nie zrozumialy o co chodzi.

Hubiot
21-12-2023, 14:03
Post do usuniecia.
OK.

Ps:
p.s. Głosy na "NIE" bez uzasadnienia traktowane są jako nieważne. Wysilcie się trochę z argumentacją.nie wydaje mi sie, zebys ty o tym decydował :o
Dodatkowo, nie rozumiem dlaczego zastosowałeś to wyłącznie do opcji sprzecznej z twoim pomysłem, a nie do każdego głosu