PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa rubryka w zakładce statystyki



VaanDee
14-03-2011, 17:22
Być może padła już taka propozycja, nie jestem na bieżąco ze wszystkimi
tematami w tym dziale.

Widziałbym osobną sekcję w statystykach dotyczącą ilości wygranych i
przegranych walk z bossami odnawialnymi.

Na wzór ...

https://s1.ifotos.pl/img/MF3-nowa-_hrapeah.jpg

Lubie Placki
14-03-2011, 17:25
Świetny pomysł, z tym że pamiętaj o tym, że po wyjściu finalnej wersji raczej mało kto będzie marnował na wyższym poziomie ruchy żeby bić gobliny w pieczarze :)

VaanDee
14-03-2011, 18:01
Zgadza się, choć przecież wyższy poziom może wspomóc mniej doświadczonych graczy w walce
(zawsze jest to jakiś szybki sposób na zdobycie dropów).
Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby tą statystykę rozłożyć na walki prowadzone w pojedynkę i
drużynowo, choć nie wydaje mi się aby to było konieczne ...

Lubie Placki
14-03-2011, 18:10
No tak, w sumie nie wziąłem pod uwagę, że na samotnym wzgórzu jest teleport :) W takim wypadku nawet graczom z większym poziomem, stosunkowo będzie się opłacało wracać na wywę codziennie!!! hehe, trzeba to przeforsować :cool:

Casey
14-03-2011, 18:28
Pomysł dość ciekawy, lecz wydaję mi się ze zbędny, bo w sumie po co to komu?

Shentsu-W1
14-03-2011, 18:44
Według mnie taka rubryka zajmowałaby zbyt dużo miejsca. W tej chwili istnieją cztery bossy odnawialne, a będzie ich przecież coraz więcej.

VaanDee
14-03-2011, 18:47
Bossy odnawialne to nowość w tej grze i można zagospodarować trochę miejsca w statystykach dla nich.
Sądzę, że gracze znajdujący się w przedziale poziomym w sam raz na tego bossa będą "kampić" na polu
wyczekując okazji. Natomiast początkowi gracze mogą nie wiedzieć kogo wartościowego przyjąć bo
każdy twierdzić będzie że jest dobry, a taka statystyka pokazywała by stosunek wygranych do przegranych
i w pewnym stopniu mogłaby być przydatna.

Mógłbym też powiedzieć że dla bajeru, tyle różnych statystyk jest to czemu nie powiększyć jej o kolejne ...

tester
15-03-2011, 10:15
Jest w planach wyświetlanie statystyk zabić wszystkich potworów, więc również tych odnawialnych