PDA

Zobacz pełną wersję : Dodanie możliwości tworzenia zakładek do profili



Borsukx
25-10-2023, 04:58
Witam, proponuje dodać możliwość stworzenia zakładek, ( tych profilu u mnie jest kilkadziesiąt i chwile czasu zajmuje, żeby wybrać właściwy )
poniżej zdjęcia jak by to mogło graficznie wyglądać.

18222
18223

Varvinex
25-10-2023, 08:53
Na nie, priorytetem jest update fabularny, a nie twoje wymysły.

Eresmel
25-10-2023, 11:08
Na nie, priorytetem jest update fabularny, a nie twoje wymysły.

Dodanie tego typu listy rozwijalnej to maks 5 minut roboty

DEWASTATOR Leon Full
25-10-2023, 11:29
Na tak, niektórzy mają wiele profili i nie każdemu chce się szukać tego jednego dokładnego więc myślę że jest to spoko pomysł który można wprowadzić

Bartolome
25-10-2023, 11:38
Dodaj ankietę, propozycja jak najbardziej na tak

Łukasz
25-10-2023, 11:53
Również popieram propozycję, nie wydaje się być ona trudna ani czasochłonna do wprowadzania a dość nieźle może ułatwić życie.

Amaski
25-10-2023, 12:36
Witam, proponuje dodać możliwość stworzenia zakładek, ( tych profilu u mnie jest kilkadziesiąt i chwile czasu zajmuje, żeby wybrać właściwy )
poniżej zdjęcia jak by to mogło graficznie wyglądać.

18222
18223

Podoba mi się ta zmiana, mimo, że każdy, kto dba o swoją listę skryptów pewnie więcej niż 50-100 miał nie będzie, to takie zakładki znacznie ułatwią wybieranie.


Na nie, priorytetem jest update fabularny, a nie twoje wymysły.

Tak jak Eresmel i reszta wyżej napisali, dodanie tego nie jest skomplikowane.

adrianoos
25-10-2023, 13:08
Na nie, priorytetem jest update fabularny, a nie twoje wymysły.

Ja widze ze Ty nawet masz problem z dobrymi pomyslami nie mowiac co wyprawiasz w grze xd
Ty myslisz ze update szybko wleci ? jak zaniedlugo zaczynaja sie wydarzenia w grze i watpie aby cokolwiek wlecialo.
Tak jak wypowiadali sie inni bardzo by to ulatwilo sprawe. zakladek bedzie malo za to skryptow multum.

Andrzej Drzewo
25-10-2023, 14:20
Propozycja jak najbardziej na TAK


Na nie, priorytetem jest update fabularny, a nie twoje wymysły.

Update fabularny jest tak daleko, że cudem będzie jak do niego dotrwasz bez bana/delete

fufcio
25-10-2023, 14:49
Dodajcie też możliwość zmiany koloru z białego

Antybristler II
25-10-2023, 17:03
Powinna być możliwość ukrycia jak to ma miejsce z miksturami do leczenia poza walką. Dużo miejsca zajmują profile z których rzadko się korzysta: eventy i stare minibossy. A też szkoda je usuwać.

damianxp
25-10-2023, 17:38
Fajna propozycja, możesz dodać ankietę

Duduś
25-10-2023, 18:09
Jak najbardziej na tak

Hydrei
25-10-2023, 18:38
jak najbardziej na tak

Varvinex
25-10-2023, 19:57
Propozycja jak najbardziej na TAK



Update fabularny jest tak daleko, że cudem będzie jak do niego dotrwasz bez bana/delete

Zmień płytę, bo ten tekst słyszałem już chyba 50 razy :D

As i say, na nie.

- - - - - - - - - -


Podoba mi się ta zmiana, mimo, że każdy, kto dba o swoją listę skryptów pewnie więcej niż 50-100 miał nie będzie, to takie zakładki znacznie ułatwią wybieranie.



Tak jak Eresmel i reszta wyżej napisali, dodanie tego nie jest skomplikowane.

Chyba że przygotujesz kod i podeślesz gotowy dla Tomiego, to wtedy oczywiście :D

Lucy Gray
25-10-2023, 21:35
Jak najbardziej na tak.
A wprowadzenie tego na poważnie nie wydaje się trudne. Może się mylę bo nie jestem zaawansowany e programowanie.

nerrux
25-10-2023, 22:45
Jak najbardziej na tak.
A wprowadzenie tego na poważnie nie wydaje się trudne. Może się mylę bo nie jestem zaawansowany e programowanie.

Nie mylisz się.A co do propozycji to na tak.

Cumliak
25-10-2023, 23:41
Zmień płytę, bo ten tekst słyszałem już chyba 50 razy :D

As i say, na nie.

- - - - - - - - - -



Chyba że przygotujesz kod i podeślesz gotowy dla Tomiego, to wtedy oczywiście :D

Błagam przestań wypowiadać się na forum publicznym ponieważ niepotrzebnie piszesz kompletne głupoty i rzeczy które nie mają kompletnie znaczenia w danym temacie. A co do tekstów to wypadało by jak byś sam się nauczył kultury w obec innych i nie pisał do każdego "synku" jak byś był na "ty" z drugą osobą. Już nie wspominając że wypisujesz do kilku osób jakieś dziwne teksty w wiadomościach a potem dodajesz do ignora tą osobę ponieważ jesteś świadomy jak bardzo jesteś znienawidzony przez tą społeczność.

Propozycja jak najbardziej na TAK. Wydaje mi się że nie jest to czasochłonna propozycja patrząc z perspektywy poprzednich zmian które wymagały zdecydowanie większych zasobów czasu. Uważam że przy obecnej liczbie profilii na max poziomie zdecydowanie się przyda taka zakładka a jeszcze w niedalekiej przyszłości ma wejść nowe miasto przez co tych profili będzie coraz więcej.

Varvinex
26-10-2023, 14:01
Nie zabronisz mi, od tego jest forum, natomiast ja tobie polecam kupno słownika poprawnej polszczyzny synku i dodaję do listy, aby nie czytać takich mało wartościowych treści, jak twoje aktualnie :D

Na nie.

Fresher
26-10-2023, 17:35
Chyba że przygotujesz kod i podeślesz gotowy dla Tomiego, to wtedy oczywiście :D
XD

Myślę, że w tym przypadku Tomiemu dłużej zajęłoby przeczytanie czyjegoś kodu, i zmodyfikowanie go tak żeby pasował do kodu gry.

Co do propozycji, jestem na tak.

GalaxyPL
26-10-2023, 18:17
Propozycja jak najbardziej na tak. Jak wyżej wspomniano dodać możliwość wyłączenia tego w ustawieniach widgetów.
Argumenty na "nie" bo "admin nie ma czasu" to argumenty nie powiem skąd. To admin ma zdecydować czy taka rzecz zajmie mu mało czy dużo czasu. Bez względu na to raczej nie koliduje to z update.

Hydrei
27-10-2023, 07:30
Nie zabronisz mi, od tego jest forum, natomiast ja tobie polecam kupno słownika poprawnej polszczyzny synku i dodaję do listy, aby nie czytać takich mało wartościowych treści, jak twoje aktualnie :D

Na nie.

Błagam nie wypowiadaj sie w tematach publicznych jeżeli twoim jedynym argumentem na nie jest to że tej osoby nie lubisz. Ogarnij się

Varvinex
27-10-2023, 08:23
Błagam nie wypowiadaj sie w tematach publicznych jeżeli twoim jedynym argumentem na nie jest to że tej osoby nie lubisz. Ogarnij się

Nie, po prostu uważam, że są ważniejsze aspekty gry, niż to, że ktoś jest ślepy i nie potrafi sobie profilu wybrać. Warto dodać, że było już kilka pomysłów pod tytułem ,,5 minut roboty'' i czekało się na to ponad miesiąc.

shayne
27-10-2023, 09:34
Nie, po prostu uważam, że są ważniejsze aspekty gry, niż to, że ktoś jest ślepy i nie potrafi sobie profilu wybrać. Warto dodać, że było już kilka pomysłów pod tytułem ,,5 minut roboty'' i czekało się na to ponad miesiąc.

to nie chodzi tylko o to czy ktoś jest ślepy czy nie, uwierz że taka mala zmiana która nie powinna zabrać więcej czasu niż zaprojektowanie nowego moba ułatwia nawigację, przyspiesza i usprawnia rozgrywkę, jest bardziej przyjazna dla nowych graczy i daje wspólną korzyść, bo gracze są zadowoleni, może zostaną w grze na dłużej, może wydadzą pieniążki na mfy, może powiedzą że to spoko rozwiązanie, swoim zachowaniem negujesz przystępną quality of life propozycję, co w mojej skromnej opinii bardziej działa na szkodę gry niż pomaga adminowi o którego czas się tak bardzo martwisz, no ale racja każdy może tutaj wygłosić co myśli

fufcio
27-10-2023, 15:22
Błagam przestań wypowiadać się na forum publicznym ponieważ niepotrzebnie piszesz kompletne głupoty i rzeczy które nie mają kompletnie znaczenia w danym temacie. A co do tekstów to wypadało by jak byś sam się nauczył kultury w obec innych i nie pisał do każdego "synku" jak byś był na "ty" z drugą osobą. Już nie wspominając że wypisujesz do kilku osób jakieś dziwne teksty w wiadomościach a potem dodajesz do ignora tą osobę ponieważ jesteś świadomy jak bardzo jesteś znienawidzony przez tą społeczność.

Propozycja jak najbardziej na TAK. Wydaje mi się że nie jest to czasochłonna propozycja patrząc z perspektywy poprzednich zmian które wymagały zdecydowanie większych zasobów czasu. Uważam że przy obecnej liczbie profilii na max poziomie zdecydowanie się przyda taka zakładka a jeszcze w niedalekiej przyszłości ma wejść nowe miasto przez co tych profili będzie coraz więcej.

Z obrazom ale koljak znowu reluje